Ahmet Nur Çebi Levent Çifter'i Akladı!

Geçtiğimiz hafta görevinden istifa eden Beşiktaş Kulübü eski Koordinatöre Levent Çifter, Divan Kurulunda kürsüye çıkarak kendini aklamaya çalıştı...
Haberin yayılanma tarihi:16 Şubat 2020, Pazar

Beşiktaş'ta geçtiğimiz Ekim ayında yapılan kongre öncesi birçok suçlamalarla karşı karşıya kaldığını belirten Çifter, bu dedikoduların kendisine zarar verdiğini söyledi. 

Levent Çifter konuşması sorasında başkan Ahmet Nur Çebi'ye dönerek, "Benimle ilgili elinizde belge veya duyum var mı?" diye sordu. Çebi'nin "Benim bildiğim yok" yanıtının ardııdan Çifter bu kez de Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncer'e dönerek, "Sizinle zaman zaman çok tartışmamız oldu, hala da oluyor? Elinizde benimle ilgili bir belge var mı?" sözlerine Tuncer de "Yok" yanıtını verdi.

Tuncer'e Teşekkür Eden Çifter Sözlerine Şöyle Devam Etti; 

"Bu konuşmayı neden yaptım biliyor musunuz? Çünkü Beşiktaş Kulübü'nde dedikodular hakim olmaya başladı. Palavralar hakim olmaya başladı. En büyük gerçek biraz önce konuşuldu; para! Ahmet başkanla 6.5 sene beraber çalıştık. Kulüp yönetirken dostlarınızla çelişebilirsiniz. Bileğinin hakkıyla seçimi kazanan başkan ve ekini kutluyoruz. Bundan sonra profesyonel olarak görev almayacağım. Koltuk hırsım yok" dedi. Levent Çifter Divan Kurulu üyelerinin alkışlarıyla kürsüden indi.

Kartal  Haber 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki