ALLAH DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİNİ VERSİN!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:27 Aralık 2020, Pazar

Oscar Wilde Der Ki; ''İnsanın Bıraktığı Her tesir Bir Düşman Yaratır.''

Biz galiba fazla 'Tesir' bıraktık! Karşımızdakilerde ne mertlik var, ne özel hayata saygı, ne haya, nede onur. 

Altı-Üstü Fotoğraf 

Gerçekten, çok merak ediyorum. Elinizden gelen yalnızca bu mu? Birkaç tane, masumane resim karesi öyle mi? Hemen, şimdi yayınlayın, kendi sosyal medya hesaplarımdan paylaşmazsam namerttim. İlk etapta, çok önemsemedim. Taki bana bırakılmış özel notu okuyana kadar.  “HAKAN ÖNCÜL HAK EDENE SAYGILARIMIZLA!”

En baştan ifade edeyim. Çirkin bir durum, söz konusu değil. (Olsa Onu da Söylerdim) Bir eğlence mekanı. Elimde mikrofon ve bir bayanla dans ediyorum) Resim Sayısı 4 ve Hepsi Yakıldı) SALAK!

Gizli Numaradan Aranmak İçin Çok Beklemedim!

Bu resimlerin, Cumartesi günü bana gelmesi tesadüf olamaz. Gizli numaradan telefon çalınca inanın hiç şaşırmadım. Ağır Abi Aynen Şöyle Buyurdu; “Sen Çok Şımardın. Kitap Yazmak Falan Yok. Akıllı Ol...”.  Son 8 yıldır olduğu gibi çok korktum, hala titriyorum SALAK!!! 

Ben BJK’da, uzun zamandır DOS-DOĞRULAR ortaya çıksın diye kavga verirken; Bolca tehdit de aldım, onlarca kez Dava da edildim, dayakta yedim, trollerle de kapıştım, ticari anlamda defalarca darbe de aldım, YILMADIM. (Ekibimin Bugün Olan/Olmayan Hepsinin Alnından Öpüyorum.) Senin ki ucuz kalır SALAK

Hayatım boyunca ya SİYAH yaşadım, ya da BEYAZ. Verilemeyecek hesabım, utanılacak tek bir anım olmadı. Bazı kararlar alalı 1 yılı geçti! O resimler bu yaza ait. SALAK!

Bana 12 yıl katlanan ve KARTAL gibi bir evladı bana veren hanımefendiye, Çok Özel SAYGILARIMLA

hakan öncül

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki