ARAFTAKİ BAŞKAN!

Ahmet Nur Çebi'nin TFF başkan adaylığı Beşiktaş'ta neleri değiştirir?
Haberin yayılanma tarihi:05 Nisan 2022, Salı

Ahmet Nur Çebi Sıcak Bakıyor

Nihat Özdemir'in TFF Başkanlığından istifa etmesinin ardından başkan adayları arasında Ahmet Nur Çebi'nin ismi geçerken adaylığı Beşiktaş'ta neyi değiştirecek? Beşiktaş camiasında da kulislerde uzun zamandır konuşulanlar yeniden ısınmaya başladı. Kısa zamanda yeni başkanını seçecek TFF için  ismi geçen başkan Ahmet Nur Çebi'nin kulüpler den olumlu görüş ve istek gelmesi halinde adaylığı düşündüğü belirtildi.

Aday Olursa Neler Olacak?

Başkan Çebi , Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday olması halinde Beşiktaş ‘ın Mayıs ayında yapılacak kongresinde çeşitli natifler dile getirilmeye başlandı . Eğer Çebi Siyah Beyazlıları bırakması halinde kulübe sponsor olan ve önemli oranda maddi destek veren divan başkanı Tevfik Yamantürk aday olacak . Yamantürk daha önce başkan Ahmet Nur Çebi’nin aday olmaması halinde çıkabileceğini açıklamıştı. Yönetim kanadında ise konuşulan kulis bilgilerinde Cemil Kazancı’nın ismi geçiyor. Daha önce Süleyman Seba ile birlikte çalışan Kazancı şu ana kadar adaylığa sıcak bakmamıştı .

Zekeriya Alp Kabul Etmedi

Bu arada Ahmet Nur Çebi ‘nin karşısına muhalefet adayı olarak bir isim çıkartmak isteyen camianın önde gelenleri yine Seba döneminin önemli isimlerinden eski MHK başkanı Zekeriya Alp ‘a teklif götürdüler . Tevfik Yamantürk ‘ün de destek verdiği Alp teklifi kabul etmedi.

Ajansspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki