''ARKAMIZDA ÇOK GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR DESTEK VARDI!"

Loris Karius, galibiyetin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:28 Ekim 2019, Pazartesi

Karius, "Son birkaç haftadır bazı oyunlarda yüzde yüzümüzü veremediğimiz şeklinde bir görüntü çizdik. Bence bunu bugün değiştirdik. Etrafımızdaki herkesi mutlu ederek, sevindirdik" dedi.

Galatasaray karşısında aldıkları galibiyetin takıma pozitif bir hava katacağını ifade eden Karius, "Geleceği okuyamam ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Duyguların, düşüncelerin pozitife dönmesi anlamında bir değişiklik olacak. Çünkü son birkaç haftadır bazı oyunlarda yüzde yüzümüzü veremediğimiz şeklinde bir görüntü çizdik. Bence bunu bugün değiştirdik. Etrafımızdaki herkesi mutlu ederek, sevindirdik. Bu anlamda bir değişiklik olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"BU MAÇ KOLLEKTİF OLARAK OYNADIK VE FARKLI BİR SONUÇ ÇIKTI"

Siyah-beyazlıların önceki maçlarında bireysel performansların öne çıktığını ancak bu maçta kollektif bir futbol ortaya koyduklarını söyleyen Loris Karius, "Birçok sakatlık yaşadık. Bunun çok büyük bir etkisi vardı, takım sürekli olarak değişti. Bu bazen işe yaradı, bazen yaramadı. Bir önceki maçta takım olarak doğru bir oyun ortaya koymamıştık daha ziyade bireysel performanslar ortaya çıktı. Bu maç kolektif olarak oynadık ve ortaya daha farklı bir sonuç çıktı" ifadelerini kullandı.

"ARKAMIZDA ÇOK GÜÇLÜ VE SAĞLAM BİR DESTEK VARDI"

Siyah-beyazlı taraftar hakkında da konuşan Alman kaleci, "Evde oynadığımızda tamamen taraftarı arkanızda hissetmek istiyorsunuz. Bu akşam arkamızda çok güçlü ve sağlam bir destek vardı" açıklamasında bulundu.

Etiketler: Karius   BEŞİKTAŞ   www.duydukmu.com  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki