'ATANIN VE TUTANIN İYİ OLACAK!'

Güntekin ONAY yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:04 Nisan 2022, Pazartesi

Beşiktaş Üstün Oynadığı Maçta Küçük Ayrıntılar Yüzünden Galibiyeti Kaçırdı

Valerien İsmael yönetimindeki Beşiktaş’ın ilk maçındaki tercihleri ve oyun mantalitesi merakla bekleniyordu. 3-4-3 düzeninde sahanın her bölgesinde çoğalan, rakibe agresif baskı yapan ve direkt rakip kaleyi düşünüp hızlı oynayan siyah beyazlı oyuncular, Fransız teknik adamın taleplerini daha ilk maçtan büyük ölçüde yerine getirdi.

TRABZONSPOR ETKiSiZ KALDI

Lider Trabzonspor ise taraftarının müthiş desteğine rağmen oyunun büyük bölümünde kendi yarı sahasında kaldı ve mücadeleye dayalı yardımlaşmalı bir savunmayla kalesini savundu. Trabzonspor’un hücumda etkisiz kalmasının nedeni Beşiktaş’ın yaptığı baskının dışında Nwakaeme, djanniny ve Visca’nın kötü günlerinde olmasıydı. Siopis’in olağanüstü çabası, dorukhan’ın savaşçılığı ve takım savunmasıyla yenik duruma düşmeyen lider, hemen hemen hiç pozisyon üretmeden bir kaleci hatasıyla golü buldu.Valerien İsmael yönetimindeki Beşiktaş’ın ilk maçındaki tercihleri ve oyun mantalitesi merakla bekleniyordu. 3-4-3 düzeninde sahanın her bölgesinde çoğalan, rakibe agresif baskı yapan ve direkt rakip kaleyi düşünüp hızlı oynayan Siyah Beyazlı oyuncular, Fransız teknik adamın taleplerini daha ilk maçtan büyük ölçüde yerine getirdi.

TRABZONSPOR ETKİSİZ KALDI

Lider Trabzonspor ise taraftarının müthiş desteğine rağmen oyunun büyük bölümünde kendi yarı sahasında kaldı ve mücadeleye dayalı yardımlaşmalı bir savunmayla kalesini savundu. Trabzonspor’un hücumda etkisiz kalmasının nedeni Beşiktaş’ın yaptığı baskının dışında Nwakaeme, Djanniny ve Visca’nın kötü günlerinde olmasıydı. Siopis’in olağanüstü çabası, Dorukhan’ın savaşçılığı ve takım savunmasıyla yenik duruma düşmeyen lider, hemen hemen hiç pozisyon üretmeden bir kaleci hatasıyla golü buldu.

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki