Banka Anlaşmalarını Açıklayın Öğrenelim!

Ercan TANER'in, Sözcü gazetesi yazısı...
Haberin yayılanma tarihi:21 Ağustos 2019, Çarşamba

BANKA ANLAŞMALARI NEDİR?

Güler yüzlü gibi gözüken kapitalizmin arka tarafındaki gizli totaliter düşünce, maalesef çağımızın virüsü. Bu husus, finansal alanda da böyle. Buradan kulüplerimizin bankalarla yaptığı yapılandırma anlaşmasına geçelim ve soralım:

Düzenlemeler Kamuoyu İle Paylaşılacak Mı?

Borç yapılanması, imza atanları ne zaman rahatlatacak? ‘Borç yiğidin kamçısıdır' sözüyle yeni borçlar mı doğacak? Vergi ne olacak ? Ben, vatandaş Ercan ödüyorum da…

Açıklayın öğrenelim.

AVCI'NIN İŞİ ZOR

Beşiktaş benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. “Abdullah Avcı'nın taktik anlayışı çözüldü mü” diye kendi kendime sordum. Beşiktaş'ın birinci bölgesine yapılan baskı ve korner bile kazanamaması çok enteresan. İşlemeyen kanatlar, Vida'nın çok formsuz oluşu, net gol pozisyonuna girememek, taraftarını üzdü doğrusu. Bu kadro Avcı'nın hayalindeki oyunu oynayamaz. Zidane'ın bu oyun ile ilgili önemli bir saptaması var: “Futbolda omurga orta sahadır. Maç orta sahada kazanılır.” Atiba dönse bile bence Beşiktaş orta sahası yeterli değil. Bir de Güven hiçbir zaman başrol oynayamaz. Onun görevi yardımcı oyuncu olmak. Abdullah Avcı'nın işi zor.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki