'BAŞKAN-SERGEN ELE ELE GÖZÜKTÜ HEPSİ HİKAYE!'

Sergen Yalçın ayrılığı için flaş yorum: ''Seba olsa yapamazdı!''
Haberin yayılanma tarihi:11 Aralık 2021, Cumartesi

Son Şampiyon Beşiktaş'ta Sergen Yalçın iİe Yollar Flaş Bir Şekilde Ayrıldı

Yaşanan bu ayrılığın yankıları sürerken, futbol yorumcularından bu ayrılığa dair yorumlar gelmeye başladı. Bir yorum da eski FIFA kokartlı hakem Erman Toroğlu'ndan geldi. 'Sergen geçen sene başarılı oldu. Başarılı olurken de herhalde bütün artıları kendine yazdı. Rakiplerinin eksilerini hiç görmedi. Yönetim uyanıklık yapmaya kalktı. Sergen şampiyonluğa giderken önümüzdeki sezonun anlaşmasını yapmadı. Dediler ki 'Şampiyon olamazsak bu kadar parayı niye Sergen'e verelim?' Bu sefer Sergen şampiyon olunca Çeşme'ye gitti ve yöneticileri kıstırdı.''

Bazı Yorumcularda Devreye Girdi Ve Yöneticiler Sergen'in Ayağına Gitti

Bir anlaşma yapıldı ama yöneticiler bu işten hoşnut olmadı, özellikle Başkan Ahmet Nur Çebi. Bakmayın kamuoyunda Başkan-Sergen el ele gözüktü. Hepsi hikâyeydi! Şimdi gelelim Sergen'in takımdaki ağırlığına... Geçen yılki kadro dardı ve rahat idare etti. Ama bu sene 3-4 tane üst düzey oyuncu aldılar büyük paralar vererek. Geçen seneki oyuncular değildi bunlar ve bu futbolculara hakim olamadı. Paralar da adaletli dağıtılmadığı için çarşı karıştı.

Sergen birde Reklam Filmi Çevirdi

Altını çizerek söylüyorum: 'Başkan Süleyman Seba olsaydı bir Beşiktaş Teknik Direktörü onu çevirmezdi, çeviremezdi. Seba izin vermezdi. Terim, Avrupa maçlarına sarı-kırmızı kaşkol ile çıkıyor. Siz Sergen'in Beşiktaş yazan ürünlerle basın toplantısı yaptığını gördünüz mü? Ben görmedim. Gören varsa da bana haber versin. Bakın bazı şeyler ufak ufak başlar. Önemsemezsiniz sonunda duvara vurursunuz. Keşke Sergen bazı şeyleri daha doğru yapsaydı, yarın başka büyük takımı veya Milli Takım'ı çalıştırsın isterdim.Ama maalesef doğru gitmedi. İnşallah ileride iyi olur.

YOK ÖYLE 3 KURUŞA 5 KÖFTE!

Hakemler konuşulmadan olmaz. Ankara'da iki hakem var: Ali Uluyol ve Metin Tokat. Bunlar beni savcılığa şikâyet etti. Savcı, ikisinin de dilekçelerini reddetti. Bunlar hâlâ kaşınmaya devam etti. Bir daha kağıt geldi başka savcıdan. Neymiş onları küçük düşürüyormuşuz. Yıllardır kırık cam teorisi vardır. Beyefendiler, bundan alınıp şikâyet etmişler. Aslında haklılar… Bu hakemler daha hakemlik yapamıyor. Başları ve komiteleri idare edemiyor. Kırık cam teorisini nereden bilsin zavallılar. İkide bir savcılığa verirseniz, ben de sizi vereceğim. Bakalım o zaman ne olacak? Yok öyle üç kuruşa beş köfte.

Sabah

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki