''BENCE ABDULLAH AVCI!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:26 Ekim 2022, Çarşamba

Şu BEŞİKTAŞ’ı Yönetenlerin Vizyonuna Bakın!

Oturmuş bir Trabzonlu bir başkan koca camiayı TAKA zannettiği DÜMENE, almış yanına suç örgütü lideri Sedat PEKER'in ağzına sakız olmuş eski DGM savcısı yeni havaalanı yemek tedarikçisi 2.Başkanı da...

Abdullah AVCI tazminat Milyoneri olarak gönderilsin.

Siyah-Beyazlı camiayı paraya ve kariyere değişen, Erman TOROĞLU’nun “Şike Yaptı” iddialarına cevap vermek yerine mahkemeye vererek bu konuda konuşmama yasağı getiren Şenol GÜNEŞ gelsin.

Olmadı; “Yönetim Altımı Oydu” diyen, Beşiktaş tarihi şampiyonlar ligi şansını yakalamışken 33 gün imza atmayan ve bir KUMAR daha oynamayı göze alıp Sergen YALÇIN geri gelsin. Vizyonsuzluğun da patinaj çekip durmakta.

Beyler sizin 1 MİLYAR TL’ye yakın BEŞİKTAŞ’ın kasasından harcayarak, yarışa soktuğunuz futbol takımında rakibiniz Fenerbahçe’nin hocası Jesus - Jesus... Sizdeki vizyona bak, rakibine bak!

Şimdi Ne Olacak?

Futbolun arka sokaklarında bulduğunuz İSMAİL bile olamamış ISMAEL’e yine Beşiktaş’ın kasasından 10 MİLYONLARCA TL tazminat ödeyecek göndereceksiniz, ardından Başkan Ahmet Nur ÇEBİ ve futbol şubesi sorumlusu Emre KOCADAĞ hiç bir şey olmamış gibi o koltukta rahatça oturmaya devam edecek öyle mi?

Hatta kafe, tatlıcı, İŞLETME uzmanı, Fikret ORMAN zamanının sessiz, Ahmet Nur ÇEBİ zamanının en tehlikeli yöneticisine evrilen Emre KOCADAĞ sonradan yaptığı kongre üyelerine güvenerek BJK Başkan adaylığı çalışmaları yapacak.

Ben kibirli, reklam peşinde olan, parayla bu kulüpte borusunu öttürenlere değil her şey gözünün önünde olurken SESSİZ kalan herkese kızıyorum. İşte tam da bu nedenlerden dolayı teknik direktör tercihim Abdullah AVCI, yanında da Orhan AK bedava. Sahipsiz kalan Beşiktaş’a bu isimler yakışır. Vizyon buysa MAL bu!

Hak Edene Saygılarımla.
    Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki