"Beşiktaş Anormal Bir Şekilde Soyulmuş"

Beşiktaş’ın Hukuk İşlerinden Sorumlu Eski Yöneticisi Ahmet Akpınar, Siyah-Beyazlılarla ilgili gündem yaratacak açıklamalar yaptı...
Haberin yayılanma tarihi:18 Kasım 2019, Pazartesi

”Beşiktaş’ta Böyle Mafyavari İşler Daha Önce Görmemiştik”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun görüntülerini izledim. Arada bir sorun varsa, size iftira atılıyorsa hukuki yoldan halletmek mümkün. Arka arkaya kafaya atmalara alışık değiliz. Bizim gözümüzün içine baka baka küfreden insanlar oldu. Ama aklımıza kafa atmak gelmedi. Ortada söylentiler var. Bakıyorsunuz hep aynı insanlar etrafında dönüyor işler. Mafyavari işler görmedik. Birinin sahte fatura kesmesi, birinin çapkınlığı, birinin sahte belgeyle yönetim kurulu üyesi olması. Böyle şeylere alışık değiliz.

”Beşiktaş Anormal Bir Şekilde Soyulmuş”

O faturayı anlayabilmiş değilim. 700-800 bin liranın danışmanlık ücreti adı altında kesilmesi bana çok enteresan geliyor. Beşiktaş’ta paralar bir şekilde çalınmış. Çalmak için de kılıflar üretilmiş. Başka bir açıklaması yok. Stadyuma ne yapılmış? Sayın Başkan çıktı, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cebinden 6 milyon TL harç ödediğini söyledi. Bilançoya bakıyoruz. Göremiyoruz. Beşiktaş anormal bir derecede soyulmuş. Bakalım incelemeye geçildi. İncelemede ne çıkacağını göreceğiz.

”Ahmet Nur Çebi, Bu Hataları Nasıl Görmemiş?”

Sayın Başkan Ahmet Nur Çebi, 6.5 sene İkinci Başkanlık yaptı. İcra Kurulu Başkanı’ydı. Böyle hatalar yapıldığında nasıl görmemiş? Herhalde kendisi de zamanı geldiğinde günah çıkarmak zorundadır. Kimse bunu göz ardı etmesin.

”Kulübe Çay Parasını Bile Fatura Eden Yöneticiler Var”

Candaş Tolga Işık, taksiye binip 150 lirayı bile Beşiktaş’a makbuz kesmiş. Muhasebe kayıtlarında bu var. Hepimiz o görevlerde bulunduk. Bizler de görev yaptık. Ölünce herhalde bizim için çelenk yollarlar. Ama bize hırsız demeyecek kimse. İyi anılacağız. Çay içip, kulübe fatura kesen yöneticiler var.

”Fikret Orman, Güneşi Balçıkla Sıvadı”

Ahmet Nur Çebi, “Fikret Orman ile Mesut Urgancılar Ernst&Young raporunu almadı” dedi. Neden alınmadı. Açıklamasının yapılması lazım. Madem böyle bir rapor var, neden açıklanmadı? Ernst&Young raporunda hiçbir şey yok. Ben okudum. Usulsüz bir olay tespit edilmemiş. Ama Sayın Başkan Orman hesap soruyorum, Beşiktaş’ın menfaatini koruyorum diyerek güneşi balçıkla sıvadı. Algı yarattı. Bu kadar seneyi idare etti. Şimdi kendisi güneşleniyor. Ben bir hata yaptıysam tüm mal varlığıma el konsun.

Ahmet Nur Çebi’ye Tavsiye

Beşiktaş adına 112 tane dosya vardı. Fikret Orman dönemi her şeyiyle bir yalandı. Sayın Ahmet Nur Çebi’yi de uyarmak istiyorum. O günlerde Fikret Orman dönemini ibra edenler, şimdi Çebi’nin yanında büyük başkan diye resim çekiyorlar. Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı ile fotoğraf çektiren, kim kazanırsa onu paylaşacak insanlar vardı. Öylelerinden kendilerini arındırsınlar. Ernst&Young raporunda bir şey çıkmayacak. Çebi, camianın tozunu yutmuş insanlardan bir kurul oluştursun. Bakalım o zaman ne çıkıyor.

"Beşiktaş'ın 2004'teki Şampiyonluğunu Verdiler"

Ben daha önce 2004 şampiyonluğunun kaybedilmesini araştıran komisyonda yer aldım. Dönemin başkanı Serdar Bilgili ve ikinci başkanı Hüsnü Güreli, Beşiktaş'ın 2004'teki şampiyonluğunu verdiler. Bunu her yerde, herkesle tartışırım.

Ajansspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki