Beşiktaş Fikret Orman Dönemini Denetlemek İçin Harekete Geçti!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, tarafsız bir denetleme şirketiyle anlaşıp, borcun 2.5 Milyar TL’ye yaklaşmasında hatası olanları ortaya çıkartacak....
Haberin yayılanma tarihi:13 Kasım 2019, Çarşamba

Daha Önce Eski Başkan Orman'da İnceleme Yaptırmış Ancak Sonuçları Paylaşmamıştı

BEŞİKTAŞ’TA 20 Ekim’de yapılan olağanüstü genel kurulda ezici çoğunlukla başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi, kulübün ekonomisini düzeltmek için yoğun çaba harcıyor. İlk etapta futbolcuların ve çalışanların birikmiş borçlarını ödeyen Siyah-Beyazlılar’ın Başkanı, bir taraftan da geçmişe dönük hesapların incelenmesi için heyet kurma çalışmalarına devam ediyor. Çebi’nin anlaşacağı tarafsız denetleme şirketinin, Kartal’ın son 7.5 yılını araştıracağı bildirildi.

ÇEBİ, KENDİ DÖNEMİNİ DE İNCELETECEK

Kartal’da son mali kongrede 2 Milyar 495 Milyon 267 bin TL borç açıklanmıştı. Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim, borcun 2.5 Milyar TL’ye yaklaşmasında hatası olanları ortaya çıkartmak istiyor. Çebi’nin incelenmesini istediği bölünde içinde kendisinin ikinci başkanlık yaptığı dönem de bulunuyor. Beşiktaş’ta daha önce eski başkan Fikret Orman, Ernst&Young şirketine Yıldırım Demirören dönemini denetletmiş ancak sonuçları kamuoyu ile paylaşmamıştı.

Star

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki