BEŞİKTAŞ İÇİN KONSORSİYUM KURULMALI!

Güntekin ONAY yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:16 Mayıs 2020, Cumartesi

Spor yorumcusu Güntekin Onay bugünkü yazısında Beşiktaş’ın içinde bulunduğu mali krize değindi, Onay yazısında tek çare “Beşiktaşlı iş adamlarının desteği” dedi.

Beşiktaş Kulübü ekonomik olarak darboğazda. Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulundaki arkadaşları kaynak arayışına devam ediyor. Pandemi sürecinde hemen hemen tüm sektörleri vuran finansal kriz de buna ekleyince işleri hiç de kolay değil.

SEBA'NIN YAPTIĞI GİBİ

Tek çıkış yolları var; sponsorluklar ve yönetim dışından Beşiktaşlı iş adamlarının desteği. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçmişte Süleyman Seba’nın yaptığı gibi Beşiktaşlı önde gelen iş adamlarının kapısını çalmak zorunda. Ülkede, serveti milyar doları aşan iş insanlarının yarısından fazlası Beşiktaş taraftarı. Başta Rahmi Koç, Turgay Ciner, Tuncay Özilhan, Hacı Sabancı, Cemil Kazancı, Ethem Sancak, Hüsnü Özyeğin ve Tevfik Yamantürk gibi iş insanları iyi birer Beşiktaş taraftarı.

KULÜP AYAĞA KALKAR

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi güçlü bir iletişim ile Siyah Beyazlı renklere gönül vermiş iş insanlarının desteğini almalı. Aksi takdirde Beşiktaş kulübün bu ekonomik buhrandan çıkması pek de mümkün görünmüyor. Böyle bir konsorsiyum hayata geçirilebilirse, Beşiktaş Kulübü ayağa kalkabilir.

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki