BEŞİKTAŞ TARAFTARINA ÖZEL TEŞEKKÜR!

BJK Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan SÜRMEN, Kulüp dergisine konuştu...
Haberin yayılanma tarihi:11 Şubat 2021, Perşembe

Sürmen, pandemi günlerinde dahi ruhunu tribünlere yansıtan, içeride dışarıda armayı yalnız bırakmayan taraftarımıza minnettar olduğunu söyledi.

“Maalesef pandemi dolayısıyla maçlarda Siyah Beyaz atkılarla tribünlerimizde omuz omuza ‘Beşiktaş’ diye bağıramıyoruz. İnşallah bir gün tekrar omuz omuza olacağız, bir olacağız. Bu dönemde taraftar kardeşlerimiz stadımızın pankart süsleme işinde büyük bir özveri ile çalıştılar, hepsine minnettarım. Deplasmana gittiğimiz illerde yaşayan taraftar kardeşlerimiz de deplasman tribünlerini izin verildiği ölçüde süslediler; sağ olsunlar, var olsunlar.”

“Beşiktaş yönetimi ile taraftar ilişkisi etle tırnak gibi olmalıdır. Taraftar bizim her şeyimizdir. Çünkü Beşiktaş bizim her şeyimizdir. Beşiktaş, Beşiktaş taraftarının her şeyidir.”

“Siyasetten, mezhepten, ırktan, renkten, cinsiyet ayrımcılığından uzak, Siyah-Beyaz kardeşliğin çatısı altında omuz omuza olacağız. Pandemi dönemine rağmen hem Akatlar hem de Süleyman Seba tesislerimizde önemli çalışmalar yapıldı.”

Bjk.com 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki