''BEŞİKTAŞ TARAFTARINA YAPILAN BU ZULÜM NEDEN?''

çArşı gurubu, Beşiktaş taraftarının yaşadığı bu deplasman eziyetine ilişkin açıklama yaptı ve yönetiminden haklarını savunmalarını istedi...
Haberin yayılanma tarihi:23 Ocak 2023, Pazartesi

İŞTE O AÇIKLAMA;

"Şanlı Beşiktaş Taraftarı, Büyük Beşiktaş’ı bu sezon da ülkenin en doğusundan en batısına gururla, ihtişamla temsil etmeye, yaşatmaya devam ediyor. Beşiktaş armasının branş fark etmeksizin, mücadele için sahaya çıktığı her  yerde Beşiktaş taraftarı hazır kıt’a bulunmaya devam ediyor.  Bunun en vefakar örneklerinden birini ise geçtiğimiz hafta Hakkari’de oynanan Hakkarigücü-Beşiktaş Kadın Futbol Ligi mücadelesinde, 4 Bin km deplasman yapan Karakartallarımız göstermiştir.

Beşiktaş Taraftarı “Of” Demeden Armasının Peşinde Yolları Yoldaş Ederek Ülkede Ayak Basmadık Şehir Bırakmamaktadır.

Fakat gidilen deplasmanlarda  emniyet güçleri-rakip takım yetkilileri ve görevlilerince, statlarda uğranan zulüm artık  sabrımızı taşırmış, Beşiktaş taraftarı bu problemleri kendi yöntemleriyle aşmak zorunda kalmıştır.

Gaziantep deplasmanında 30. dakika, Konya deplasmanında 25. dakikada müsabakaya girebilen taraftarlarımız, Kayseri deplasmanında ikinci yarıda maça ancak girebilmiştir.

SORUYORUZ!

Gayeleri yalnızca takımını desteklemek olan bu insanlara planlı ve organize yapılan bu zulüm neden? 

Beşiktaş Yöneticileri bu durumu nereye kadar görmezden gelecek? 

Takımına her daim sahip çıkan bu taraftara, Beşiktaş’ın yetkilileri ne zaman sahip çıkıp haklarını Beşiktaş çatısı altında arayacaklar?"

TARAFTARIN ÇİLESİ BİTMİYOR...

Beşiktaşlı taraftarlar daha öncede Gaziantep, Konya gibi deplasmanlarda emniyet güçlerinin uygulamaları yüzünden maça geç giriş yaparlarken, Kayseri deplasmanında da stada maçın ikinci yarısında giriş yapabilmişti.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki