BEŞİKTAŞ YÜREĞİMİZDEN ELLERİMİZDEN KAYIP GİDİYOR!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:22 Mayıs 2023, Pazartesi

BEŞİKTAŞ’IN DEĞİL PARASI OLANLARIN ''ADAMLARI(!)''

Beşiktaş’ın yıllardır dinmeyen ve her iktidarında işine geldiği için müdahale etmediği, kanayan yarasıdır kulübe kongre üyesi yapmak. Parası olduğu için her türlü fenalığı her yerde kendinde yapmaya hak görenler, maalesef yıllardır BJK’yı da zehirlemekte!..

HASAN ARAT KISA KESTİ

Uzun yıllar sonra yeniden BJK Başkan adaylığına soyunan Hasan ARAT, kürsüden yaptığı bir konuşmasında ‘Genç Yönetici Arkadaşlardan Ricam Beşiktaş’ın Kongre Üyesi Yapısıyla Daha Fazla Oynamayın…’ dedi. Ancak ne isim verdi, nede devamını getirdi. Oysaki kendisi de TEHLİKENİN ÇOK BÜYÜK olduğunun farkında olduğunu düşünüyorum. Eğer bir an önce bir şeyler yapılmazsa BEŞİKTAŞ artık BEŞİKTAŞLILARIN olmayacak!

EMRE KOCADAĞ & SERHAN ÇETİNSAYA

2 yönetici içinde sayısız haber yaptık, yazılar kaleme aldık. Dileyen geçmişe dönük arama yapabilir. Paraları, çevreleri, bir takım çevrelerin basın/sosyal medya gücü ziyadesiyle mevcut. Başarıdırlar, değildirler taktir kamuoyunun. Ama bu kez hırs ve hedefleri farklı. 1 numara olmak, iktidar koltuğunu oturmak istiyorlar. Bu yolda da son zamanlarda sıkça bize gelen ‘Birileri Sürekli Kongre Üyesi Yapıyor’ ihbarlarının altından Serhan ÇETİNSAYA ve Emre KOCADAĞ isimleri ön plana çıkmakta.

İşin vahim tarafı da Başkan Ahmet Nur ÇEBİ’nin bu konuda hiçbir şey yapmaması ve göz yumması. Bir iktidar neden Kongre üyesi yapısının Paralı-Bağımlı ve/veya BEŞİKTAŞLI bile olmayan kişiler tarafından tarafından İŞGAL edilmesine göz yumsun ki?

SELÇUK AYDOĞAN VE AVRASYA 

Kısa bir zaman önce birçok sosyal medya, basın ve davetlinin katılımıyla Avrasya Beşiktaşlılar Derneği adında yeni bir oluşumun duyurusu yapıldı. Başkanı Selçuk AYDOĞAN. Kendisi ile ilgili kısa bir zaman içerisinde oldukça geniş bir haber, yazı dizisi hazırlıyoruz. Şimdilik;

* 2016 yılından bu yana kulüpten spor okulu ile ilgili kendisine sürekli ihtarlar gönderildiğini,

* Fikret ORMAN’ın da geçmişte sıkı bir hayranı olduğunu,

* Ahmet Nur ÇEBİ ile münasebet ve muhabbetlerini,

* As Başkan Emre KOCADAĞ ile bir dargın, bir barışık hikâyelerini,

* Kulüpte Beşiktaş JK Derneklerden Sorumlu Koordinatörü Emin BİBER ile bazen ittifak bazen itilafları ve derin hikâyelerinin altını çizelim yeter. 

UYAN BEŞİKTAŞLI(!)

120 yıllık şanlı tarihi ile Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan BEŞİKTAŞ’ı, BİRİLERİ DİZAYN etmeye çalışıyor. Bu para gücüyle yanardöner insanları etrafında toplamaya çalışan kötü niyetli gözünü hırs bürümüş olanlara ya şimdi DUR dersiniz, ya da ‘HALKIN TAKIMI’nın yüreğimizden-elimizden sökülerek kayıp gitmesine şahitlik edersiniz. Karar hepinizin.

(ŞİMDİLİK) Hak Edene Saygılarımla
             Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki