'BEŞİKTAŞ'IN ACI FIKRASI!'

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:07 Mayıs 2022, Cumartesi

Eski Fıkralar Aynen Şöyle Başlardı; 1 Alman, 1 Fransız, 1 İngiliz, 1 Karadenizli Bir Gün...

Beşiktaş’ın onursal başkan Süleyman SEBA’dan 20 MİLYON TL civarı borçla devralınarak, 5 MİLYAR TL. çıkan ve asla komik olmayan, ekonomik buhrana yol açan ACI dolu fıkrası da şöyle başlıyor. 1 Otelci, 1 tüpçü, bir inşaatçı, 1 demirci bir gün...

Serdar BİLGİLİ; Kulübü 20 MİLYON TL borçla devraldı. 90 MİLYON TL borçla bıraktı. BJK’yı arkasına bakmadan terk etti. Şimdi çok zengin!

Yıldırım DEMİRÖREN; TFF’ye kaçarcasına ter ettiğin de kulübün (Resmi) borcu 431 MİLYON TL’ydi. Medya, Milli piyango gibi birçok yeni sektörle mükâfatlandırıldı. Hatta Devlet bankasından aldığı yüz milyonlarca TL’lik krediyi bile ödemesine, gerek görülmediği iddiaları havada uçuşuyor. Halef’i gibi, selefi de çok zengin!

Fikret ORMAN; Arkasında, bir sürü ‘Hesap Sorulacak!’ muamma konu ile birlikte 2.8 MİLYAR TL’lik bir enkaz bıraktı. Hak etmediği kadar ilgi, saygı kendi reklamını yaptı. (Artık) O’da zengin!  

Ahmet Nur ÇEBİ; BJK’nın bugün borcu 5 MİLYAR TL civarı. Güçlü Başkan sloganı ile geldi ve aslında son 10 yıldır hep iktidar. Kulüp, bugün her Allah’ın günü 1 MİLYON TL faiz ödemek zorunda. ‘Hesap Soracağım’ derken, hesap verecek hale geldi. Tüm CV’si boyunca 2 numara olduğu Beşiktaş’ta (Nihayet) 1 numara olmayı tattı. Dün de zengindi, bugün de zengin!  

Adil olmak adına, geçmişte gelirlerin şimdilerde olduğu gibi yüksek olmadığınının altını çizmeliyim. Ve finalde yazıya Karadenizli başkan ÇEBİ’nin Ekim 2019 senesinde iktidar olduğu gün başlayan içerisinde bir tane futboldan anlayanın, Beşiktaş’ın derdiyle dertlenenin olmadığı yönetim kurulunun fıkrası ile nokta koyalım. 

1 demirci, 1 kompresörcü, 1 muhallebici, bir sürü otelci, 1 kuru temizlemeci, 1-2 emekli, 1 Angara şımarık bebesi, vb... Bir gün!!!

Hak Edene Saygılarımla
     Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki