‘Beşiktaş’ın Parasını Çaldırmam!’

Beşiktaş’taki başkanlık seçimi öncesi adaylardan Ahmet Nur Çebi, göreve gelmeleri halinde kulüpte köklü değişikliklere imza atacaklarını söyledi....
Haberin yayılanma tarihi:16 Ekim 2019, Çarşamba

Çebi, “Beşiktaş’ın içerisinde yıkılması gereken bir düzen var. Eski Beşiktaş’ın değerlerini geri getirmek için içeride devrim yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Hafta sonunda yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde adayları arasında bulunan Ahmet Nur Çebi, yayıncı kuruluşa konuştu.

ÖZGÜR OYLAR KAZANACAK

Kulüpte köklü değişikliklere gidilmesi gerektiğini belirten Çebi, “Beşiktaş’ın içerisinde yıkılması gereken bir düzen var. Seçimlerde bindirilmiş kıtalar var. Diğer tarafta özgür oylar. Özgür oyların, bindirilmiş kıtalar diye adlandırılan kısmı dışarıda bırakması gerekiyor. O yüzden çok önemli. Bu sonuçlarda özgür oylar kazandığı takdirde devrim yapılacak” ifadelerini kullandı.

‘Beşiktaş’ın Parasını Çaldırmam’

“Beşiktaş’a hizmet etmek için geliyorum. Sabahın 8’inde gelip akşam 8’de belki oradan çıkacağım. Başka yerlere başkanlık yaparsak bu işleri yönetemeyiz. Allah nasip eder Beşiktaş’a dönersem kendi şirketimdeki yönetim kurulu başkanlığımdan ayrılacağım. Beşiktaş’ın parasını çaldırmam, dokundurmam, saçma sapan harcamalara müsaade etmem.

ADALI YÖNETİMİYLE UEFA'YA GİDEMEDİK

Karşıma çıkarılmış adaylardan en önemlisi olan Serdal Adalı, ben göreve geldiğimde UEFA’ya gidememize neden olan yöneticilerden biri. Onun olduğu dönemin icraatları nedeniyle UEFA’ya gidemedik. Eski Beşiktaş’ın değerlerini geri getirmek için içeride devrim yapmak istiyoruz. Anket yapıyorlar, camianın yüzde 80’nin bizi talep ettiğini görüyorum. Mühim olan Genel Kurul. Beşiktaş’ı yönetme yetkisinin özgür irade ile olduğunu gelip gösterecekler. Hepsini davet ediyorum, gelmemezlik etmesinler.” 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki