BEŞİKTAŞLI 'YALAN' SÖYLEMEZ!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:23 Mayıs 2022, Pazartesi

EFSANE VEDAT OKAYAR'IN ANISINA...

Oynanan bir maç sırasında rakip takımın bir oyuncusu öyle sıkı bir tekme atıyor ki, Vedat OKYAR can acısıyla bir anlığına zarafeti falan unutup küfür ediyor. Oyuncu hemen hakemin yanına koşuyor. “Hocam, Vedat bana küfür etti!”

Hakem Doğan BABACAN;

Vedat’ın küfür edeceğine ihtimal vermiyor ama yine de yanına gidip soruyor: “Vedat, sen küfür ettin mi?”

Vedat duraksamadan: “Evet, ettim” diyor.

Hakemin eli cebine gidiyor. Geri geldiğinde o el bir kırmızı kart tutuyor. Olacak iş değil! Beyefendi Vedat kırmızı kart yiyor...

Takım arkadaşı Tezcan, yanında tüm olan bitenlere şahit olmuş. O da şaşkınlık içinde:

“Oğlum” diyor Vedat’a, “Manyak mısın sen, niye ettim diyorsun? Etmedim deseydin ya!”

VEDAT OKYAR; “Üzerimde Beşiktaş forması varken, yalan mı söyleyecektim!”

BEŞİKTAŞLI’nın geldiği kültür de, duruşu da belli. Anlamak için sevmek, yaşamak, hissetmek lazım. Uzun lafın kısası BEŞİKTAŞ başkanı, insanlara doğruyu söyler. Yanlışı savunmaz, gerçekleri saptırmaz, kimsenin hakkını yemez...

KRİPTO GERÇEKLER

Hem BEŞİKTAŞ başkanı olarak “Benim Kripto Para Projesini Delege Ettiğim Yöneticiler Çok Başarılı” diyeceksin. Ardından da “50 Bin TL sermayeli, ne olduğu belli olmayan FİRMALARIN teklifleri önüme koydular reddettim. Taraftarların zarar görmesine mani oldum...” diye doğruları saptıracaksın?  Aynı cümle içerisinde, kendiyle çelişen bu cümle de hangisi doğru? YÖNETİCİLERİN başarılı mı? Yoksa 600 MİLYON liralık projeye ‘50 BİN Liralık’ şirket getirecek kadar beceriksiz mi? Hangisi gerçek?

BAŞKANIN 2 YILDA KRİPTO PARA PROJESİNE KARŞI ÇIKTIĞI TEK BİR AÇIKLAMASI VAR MI?

Ben ve ekibim Kripto Parasının ilk günden bu yana araştırmasını yaptı, insanları uyardı, yönetime şirket isimleri ile ikazlarda bulundu. Yetmedi, tehditler yedi ve edenlerin ayağına kadar gitti. BEŞİKTAŞ Başkanı aynı basın toplantısında çıkmış “Ben Taraftar Zarar Görmesin...” diye projeyi yapmadım diye gerçekleri saptırıyor. Ahmet Nur ÇEBİ göreve geldiğinden beri, bana 1 tane böyle açıklamasını gösterebilir mi? HAYIR! Ne zaman ki Dünya da Kripto çöktü, şimdi kendisi ve yöneticilerinin beceriksizliğini örtmeye çalışıyor. Ve hala, YÜZ MİLYONLARCA TL kulübü zarar ettirdiğini kabul etmeyerek ‘Daha İyisini Yapacağım” diyebiliyor(!)

BİTMEDİ...

Başkan aynı zamanda artık üzerinin örtülmesi mümkün OLMAYAN açıktan şahsi menfaat talepleri iddialarını, KOİNTRA şirketi skandalı, Emre TEZMAN vakasını, Umut ŞENOL-Emre KOCADAĞ-Adnan DALGAKIRAN gerçeklerinin üzerini örtmeye çalışıyor. Ben yetkililerle görüştüm. Görüşmeye de devam edeceğim. Yönetim ilk toplantısına RESMİ davet çıkarsın, herkese gözlerinin içine baka baka tüm gerçekleri anlatayım. (Olmayacağını Bildiğim İçin Yazının 2.Bölümü Hazır) 

Eğer yanılıpta yönetim kurulu toplantısına davet gelirse sözüm olsun onurlu, kutsal BEŞİKTAŞ forması ile gideceğim. O ŞEREF üzerimdeyken “Yalan Söyleyecek Halim Yok Ya?” Dileyen de BeşiktaşSpor forması ile gelebilir!

Hak Edene Saygılarımla

   Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki