Beşiktaş'tan Futbol A.Ş. Genel Kurulunda KoronaVirüs Uyarısı!

Beşiktaş Resmi Sitesinden, Futbol A.Ş. Genel Kurul Toplantısı İçin Alınan Covid-19 Tedbirleri Hakkında Bilgilendirme Duyurusu Yayınladı...
Haberin yayılanma tarihi:11 Aralık 2020, Cuma

İŞTE O AÇIKLAMA;

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen bilgilendirme şöyle: “26.11.2020 tarihli açıklamamız ile çağrısı yapılmış olan ve 10.12.2020 tarihli açıklamamız ile ‘Güncellenmiş Bilgilendirme Dokümanı’ paylaşılan, Şirketimizin 23 Aralık 2020 tarihinde yapılacak olan genel kurul toplantısı; Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İl Umumi Hıfzıssıhha kurullarının belirttiği önlemlere uygun olarak yapılacaktır.

HES KODU İLE TOPLANTIYA KATILIM SAĞLANABİLİR...

Genel kurula fiziken katılmak isteyen pay sahipleri için toplantı salonunda, Covid 19 salgını ile ilgili gerekli önlemler alınacak olup pay sahiplerinin veya vekillerinin ancak HES kodu ile toplantıya fiziken katılımları mümkün olabilecektir. Ancak Covid 19 salgınının önlenmesi amacıyla pay sahiplerimizin genel kurul toplantısına fiziki ortamda katılmak yerine elektronik ortamda katılmaları tavsiye edilmektedir.

Kamuoyuna ve pay sahiplerine saygıyla duyurulur.”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki