Birlik-Beraberlik Çağrısı!

Başkan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisinin Kasım sayısında Camia ve taraftarlara seslendi...
Haberin yayılanma tarihi:01 Aralık 2019, Pazar

Sevgili Beşiktaş Ailem,

20 Ekim Pazar günü şanlı tarihimizde tertemiz bir sayfa açtık. Rekor katılımla gerçekleşen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da, Beşiktaş’a sahip çıkan genel kurul üyelerinin teveccühü ile ve hep birlikte yepyeni bir yola çıkıyoruz. Bu zorlu ama bir o kadar da onurlu yürüyüşte yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte kollarımızı sıvadık. Bir aydan kısa sürede hazırlandığımız seçimde, mümkün olduğunca açık ve net bir şekilde kendimizi ifade etmeye çalışırken bir yandan da içinde bulunduğumuz durumu tespit edip çalışmalarımızı tamamlamıştık.

Tüm konuşmalarımda ısrarla altını çizdiğim gibi 21 Ekim 2019 itibari ile Beşiktaş’ta yepyeni bir dönem başladı. Bundan böyle kişilere bağlı yönetim modeli terk edilerek tüm dünyanın kabul ettiği çağdaş ve katılmcı yönetim anlayışını hakim kılacak ve Beşiktaş’ı en yukarılara taşıyacağız.

Birlik olacağız, biz olacağız, çok olacağız.

Seçimden sadece yirmi dört saat sonra taraftarımızın başlattığı #omuzomuzakartalyuvasına kampanyası, birlik ve beraberliğe duyulan özlemin dışa vurumuydu. 22-27 Ekim 2019 tarihleri arasındaki kampanya ile bu özlemimizi bir nebze olsun gidermiş olduk. Tüm taraftarımıza bir kez de buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Ben yaklaşımını terk edip biz olma yolunda hızla yürüyeceğimiz bu süreçte, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım sorumluluklarımızın farkındayız. Söz verdiğimiz, özlediğimiz Beşiktaş’a kavuşmak için var gücümüzle çalışacağız.

Beşiktaş’ın bu yeni döneminin tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

Ahmet Nur Çebi
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki