B.J.KULÜBÜNDEN TARAFTARINA ÇAĞRI!

Beşiktaş kulübü, Sivasspor maçı öncesi resmi sitesinden taraftarına çağrıda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:29 Ağustos 2022, Pazartesi

İŞTE O AÇIKLAMA;

Futbol A Takımımızın VavaCars Fatih Karagümrük ile oynadığı müsabakayı; DOĞU ÜST TRİBÜNÜ 415, 416, SPOR TOTO KUZEY ÜST TRİBÜNÜ 408, 409, GÜNEY ÜST TRİBÜNÜ 423, GÜNEY ALT TRİBÜNÜ 121, ŞEREF BEY BATI ALT TRİBÜNÜ 103, 125 ve SPOR TOTO KUZEY ALT TRİBÜNÜ 108 numaralı bloklarda seyreden taraftarlarımızın Passolig kartları, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) 25 Ağustos 2022 tarihli toplantısında aldığı karar doğrultusunda bir maç süreyle engellenmiştir.

Karagümrük maçını yukarıda belirtilen bloklarda seyreden taraftarlarımız, Sivasspor maçında tribünlerdeki yerlerini alamayacaklardır.

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’nun ilgili kararı neticesinde Demir Grup Sivasspor maçını tribünden takip edemeyecek kombine sahibi taraftarlarımız, kombinelerini bu maç özelinde Kulübümüze ya da bir başka taraftarımıza devredebilirler.

Demir Grup Sivasspor maçı için Passolig kartları engellenen kombine sahibi taraftarlarımızın kombinelerini Kulübümüze devretmeleri ve devredilen koltuk için bilet satışının gerçekleşmesi halinde bilet ücretinin %47’si parapuan olarak kombine sahibi taraftarlarımızın Passo hesabına aktarılacaktır. Biriken parapuanlar 2023-2024 sezonu kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır.

Demir Grup Sivasspor maçı için Passolig kartları engellenen kombine sahibi taraftarlarımızdan Vodafone Park’ta tek bir boş koltuk kalmaması için kombinelerini Kulübümüze devretmelerini önemle rica ederiz.

Kombineni Kulübümüze devret, hem sen kazan hem Beşiktaşımız kazansın!

Bjk.com

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki