Caner'in Gönderilme Nedeni “Disosatif Bozukluk”

Beşiktaş'ta forma giydiği süre boyunca oldukça başarılı bir performans sergileyen milli futbolcu Caner Erkin'in ayrılmasına kulübün sessiz kalması ve fazla ısrar etmemesinin altında nelerin yattığı konusunda yeni iddialar var...
Haberin yayılanma tarihi:17 Ekim 2020, Cumartesi

Caner Erkin’in elini kolunu sallayarak Fenerbahçe’ye gitmesine izin verilmesinin sebebinin “Disosyatif Bozukluk” olduğu iddia edildi.

iddianın sahiplerine göre Caner’in olur olmaz sinirlenmeleri önce Şenol Güneş’in sonra da Sergen Yalçın’ın keyfini kaçırdı. Güneş’in gereksiz sinirli tavırları yüzünden milli takıma almadığı Caner için Sergen hocanın da “Takımı çok fazla geriyor” diyerek olumsuz rapor verdiği bildirildi.

BAYILMALARA NEDEN OLUYOR

Caner daha önce verdiği bir röportajda sinirli halleri için, "İzlediğimde bazen inanamıyorum, öz eleştiri yaptığım çok konu var. Maçlardan sonra 90 dakika izlerim. Baktığımda bazen çok öfkeli, sinirsel hareketler görüyorum, gerçekten hatırlamıyorum onları yaptığımı” itirafında bulunmuştu. O dönemde uzmanlar Caner’in bu açıklamalarını hastalık olarak yorumladı. Tıp literatürüne, “Disosyatif Bozukluk” olarak adlandırdı. Bu sorunu yaşayan kişilerin, daha önce Caner’in de yaşadığı gibi “disosiyatif bayılmalar” yaşayabileceklerini açıkladılar.

Fotospor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki