''ÇOK SİNİRLİYİM!''

Çebi’nin basın toplantısı sonrasında Cenk’in C. Palace’a transferi şok etkisi yaratırken Başkan Çebi, “Çok sinirliyim. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum” dediği öğrenildi...
Haberin yayılanma tarihi:11 Ocak 2020, Cumartesi

Ahmet Nur Çebi Transferi Basın Toplantısından Sonra Öğrendi

Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, “Cenk transferinin netleşmemesi federasyonun ağır hareket etmesinden kaynaklanıyor. Federasyondan bir cevap alana kadar Cenk başka bir yere giderse çok üzülürüz” derken Milli oyuncu, Crystal Palace’ın yolunu tutmuştu.

CEVAPSIZ ÇAĞRI

TFF’den, kendilerine henüz cevap gelmediğini belirten Siyah-Beyazlılar’ın patronu, “Ben önümdeki rakamlara ve kurallara göre kulübü yönetmeye çalışıyorum. Herkes içine gireceği ceketi giymeli. Bizim bu konuda müracaatımız var. Sizin bize tanıdığınız limitlerde o tarihlerde faizler yüzde 20’lerdeyse ve şimdi 15’lere, 13’lere düştüyse o hakkı bize vermenizi istiyoruz. ’Değerlendiriyoruz’ diyorlar. 31’inde transfer bitecek. 307 Milyon zarar yazılmamış olsaydı, takımın ihtiyacı olan transferleri yapmış olacaktık. Bu bizim için ızdırap, ilgili kişilerin gelip, hesap vermeleri gerektiğini düşünüyorum” dedi.

‘Kumar Oynayamıyorum’

Çebi basın toplantısını şu sözlerle noktaladı: “Federasyon, bize vereceği cevapta geç kalmamalı. Şu anda ben kumar oynayamıyorum. Beşiktaş adına bu riski alamıyorum. Umarım 16, 17’sinde cevap almış oluruz. Ayın 30’unda alınacak bir kararda, diğer tarafa el altından, siz yürüyün, demiş olursunuz. 31’inde bana bunu açıklarsanız art niyet ararım.”

Fanatik

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki