''DENETLENMEK İSTİYORUM!..''

BJK Derneği Başkanı Ahmet Nur Çebi, çok önemli açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:14 Haziran 2020, Pazar

Çebi, Beşiktaş'ın başlattığı yardım kampanyasına 2 günde 200 binin üzerinde katılım olduğunu belirtirken, flaş bir talepte de bulundu.

Başkan Çebi, merakla beklenen Caner Erkin ve Gökhan Gönül konusunda da görüşlerini bildirdi.

"Pandemiden önce de Beşiktaş'ın ekonomisi çok iyi değildi, tüm kulüplerde bu böyle. Kulüp yoksa futbolcu yok, futbolcu yoksa kulüp yok. Biz bir ekibiz, kendileriyle oturup görüşeceğiz. Kulüpler artık kendi altyapılarına yönelmeli. Artık şov yapmayı, popülist davranmayı bırakmalıyız."

"BENİ DENETLEMELERİNİ İSTİYORUM"

"Kulüplerin tek kurtuluş reçetesi geçmişi denetlemeleri. Benden sonra gelecek yönetimin beni denetlemesini istiyorum. Benim görevim Ümraniye'deydi. Ben son 3 yılda transferlerin içinde hiç olmadım."

"Bağış kampanyasında 2 günde 200 binin üzerinde SMS aldık. Benim bir davam var. Ben Beşiktaş'ı bağımsız kılmak istiyorum. UEFA'nın önüne gidip taahhütler altına girmek istemiyorum. Gelir-gideri dengelemiş bir yapı tercih ediyorum"

"GİDERLERİMİZİN AŞAĞI İNMESİ LAZIM"

"Bizim giderlerimizin bir şekilde aşağı inmesi lazım. Futbolcularımızın çoğunun 2 sene sözleşmesi var. Örnek veriyorum 3 milyon alan bir oyuncunun gitmesine yakın scout ekibimiz onun yerine 1 milyon alan birisini bulursa ve bunu bir şekilde devam ettirirsek faaliyet giderlerimiz 60 milyondan 25-30 milyona inmiş olacak."

"100 MİLYON TL'YE YAKIN PARA VERDİM"

"Personelimizin Şubat ayı sonuna kadar ödemelerini gerçekleştirdik. Ben buraya ilk geldiğimde 100 milyon TL'ye yakın para verdim."

CANER ERKİN VE GÖKHAN GÖNÜL...

"Ben futbolcularıma pandeminin yarattığı ortamın çok sıkıntılı olduğunu ve bu sıkıntıların devam edeceğini, dolayısıyla kendilerinin desteğine ihtiyacımız olduğunu söyledim. Şimdi değil Temmuz ayının sonunda cevaplarını vermelerini istedim. Hoca'mın istediği tüm oyuncularla oturup konuşacağız. Gökhan ve Caner'le de anlaşma sağlarsak anlaşırız."

ABDULLAH AVCI KONUSU

"Kendisi iş bulana kadar bizim ödemeleri yapma mükellefliğimiz var. 3 senelik sözleşmesi vardı. Bizi şu saate kadar üzmedi.

Aspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki