Devre Arası 2 Transfer İçin Düğmeye Basıldı!

Abdullah Avcı forvet ve kanat transferi istedi, Erdal Torunoğlulları çalışmalara başladı...
Haberin yayılanma tarihi:21 Kasım 2019, Perşembe

Beşiktaş’ta, transferden sorumlu yönetici görevine getirilen Erdal Torunoğlulları çalışmalara başladı.

Görevi açıklanmadan transfer konusunda teknik direktör Abdullah Avcı ile görüşen Torunoğulları, forvet ve kanat transferi için liste oluşturuyor.

LAKABI TRANSFER SİHİRBAZI

BEŞİKTAŞ’ta adı taraftarlar arasında ‘transfer sihirbazı’na çıkan Erdal Torunoğulları, önceki gün açıklanan yönetim kurulu görev dağılımında transferden ve scouttan sorumlu yönetici oldu. Daha önce özellikle efsane forvet Maria Gomez transferiyle adı duyulan Fabri, Marcelo gibi isimlerin alınmasında rol oynayan Torunoğulları, Ocak transfer dönemi için kolları sıvadı. Tecrübeli yönetici, görev dağılımı yapılmadan yönetici Emre Kocadağ ile birlikte teknik direktör Abdullah Avcı ile görüştü.

OCAK’TA İKİ TRANSFER

YAPILAN toplantıda yol haritası çıkartılırken, öncelik Burak Yılmaz’a hem natif olabilecek hem de Burak ile birlikte oynayabilecek tipte bir golcü alınması üzerinde anlaşma sağlandı. Avcı ayrıca, Başakşehir’deki Visca etkisi yapabilecek skorer kanat oyuncusu alınmasını da yöneticilerden talep etti.  Bunun üzerine çalışmalara start veren Erdal Torunoğulları, öncelikle çok iyi bildiği Hollanda ve Almanya pazarında araştırmalara başladı. Başarılı yöneticinin, scout ekibiyle de birlikte çalışacağı ifade edildi.

Güneş

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki