"DORUKHAN'DAN DÖNÜŞ BEKLİYORUZ!"

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, önemli açıklamalarda bulundu. Kocadağ, " Hakemlerin kararları her hafta değişiyor" dedi...
Haberin yayılanma tarihi:16 Aralık 2020, Çarşamba

Kocadağ Açıklamalarında Şunları İfade Etti 

"Hafta içi hocamızın açıklamalarından sonra açıklama yaptık. Bu açıklamada da belirttiğimiz üzere başkanımızın da bu konuda yaptığı daha önce açıklamalar var. Genç hakemlerle alakalı 'destekliyorum" şeklinde.  Biz kulüp olarak genç hakemlerin görev almasında bir sakınca görmediğimizi ve desteklenmesi gerektiğini belirttik. 

'VAR'A DESTEK OLDUK

VAR sisteminin futbolun geleceği ile alakalı doğru kullanıldığı takdirde yine VAR sistemini de desteklediğimizi açıkladık. Burada VAR'ın kurulma amacının 'neden başlandığı' bunu sorgulamak lazım. Burada saha içindeki adaleti sağlamakla alakalı VAR sistemine ihtiyaç duyuldu. O dönem Beşiktaş gibi hakem hatalarından yıllarca  muzdarip olmuş bir kulüp olarak bir bütün spor kamuoyu gibi destek olduk. Bugün geldiğimiz noktada görüyoruz ki her hafta değişen ve birbirini tutmayan kararlarla VAR sistemi tartışmalı hale geldi. Son üç haftadır özellikle bizim aleyhimize olan hiçbir kararda VAR tarafından uyarılma ve bir düzeltilme olmadı. Bu hafta hocamızın bu isyanı da bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Hakemlerin kararları her hafta değişiyor"

"BU HAFTA HAKEM HATALARINDA SIKINTI VAR"

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, programda Senad Ok'un yönelttiği "Ali Koç'un hakem atamalarında kura çekimi önerisine nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna  "O da bir öneridir. Ben iyi maç yöneten hakemin ödüllendirilmesi, kötü maç yöneten hakemin cezalandırılması konusu doğru bir yaklaşımdır. Tabii bu hafta yapılan atamaları görünce orada da bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum." yanıtını verdi. 

"DORUKHAN'DAN DÖNÜŞ BEKLİYORUZ" 

"Dorukhan'a sözleşmesini uzatmak için teklif yaptık, dönüş bekliyoruz. Gerekli görüşmeleri yapıyoruz. İnşallah Beşiktaş ve Dorukhan'ın menfaati ortak noktada buluşursa imzalar atılır. Ancak biz transfer döneminde popülist yaklaşımlarda bulunmadık. Bundan sonra da olmayacak. Bizim gerçeklerimiz ve belirli kriterlerimiz var. O kriterlerde buluşursak imzalarız. 

SALİH UÇAN'LA İLGİLENİYOR MUSUNUZ?"

"Planlama yapmaya çalışıyoruz. Geçmişten gelen büyük kontratlarımız var. Bazen planlama konusunda eleştiriler oluyor. Planlama yapabilmek için önünüzü görüyor olmanız lazım. Belli kontratlarımız var. Sezon sonu noktasında planlama yapmaya çalışıyoruz." 

"LENS, BOYD, MIRIN"

Genç futbolcularla alakalı çalışma yapıyoruz. İyi performans gösterenlerle uzun yıllar birlikte olmak için görüşüyoruz. Kenarda bekleyen yabancı oyuncularla alakalı çalışmamız var ama ciddi anlamda yolumuzu ayıracağız ve devam etme konusunda 1 hafta içinde netleştireceğiz. 

Trtspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki