'ELİNE-KOLUNA SAHİP OL HADSİZ büyükekşi!'

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:19 Ağustos 2022, Cuma

Öncelikle Altını Çizelim; Senin O Masaya Vurduğun Yumruk Ahmet Nur ÇEBİ’nin Şahsına Değil, 119 Yıllık Şanlı Tarihiyle Dünyanın Dört Bir Yanına Nam Salmış BEŞİKTAŞ Camiasınadır Hadsiz büyükekşi!..

BEŞİKTAŞ;Şerefli İkincilik, namağlup Şampiyonluk demek, Baba Hakkı, Süleyman SEBA, Vedat OKYAR demek. Hadsiz büyükekşi!..

BEŞİKTAŞ; Milyonların kara sevdası, Siyah Beyaz Ölüm/Yaşam, Kara Kartal demek, İyi Günde -Kötü Günde omuz omuza vermek demek HADSİZ büyükekşi!..

BEŞİKTAŞ; Kurtuluş savaşı şehitleri, Gazi Mustafa KEMAL’in kapı komşusu, yolunun-ışığının askerleri, armasında ki onurlu AY-YILDIZIN bekçileri demek Hadsiz büyükekşi!..

ŞİMDİ SEN CEVAP VER BAKALIM?

* Kardeşin ve ortağın, Aykut Büyükekşi'nin FETÖ’den yargılandığı davalar ne oldu? (2020) Kararları çıktımı? İddia ve neticelerini futbol dünyasıyla paylaş. Paylaş ki kimsenin aklında şaibe kalmasın büyükekşi!..

* 2008-2018 yıları arasında, 10 yıl boyunca Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanlığı yaptın. FETÖ) iş dünyası yapılanması olan kapatılan, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ile de uzun yıllar dirsek temasının olduğu iddialarına bir zahmet cevap verebilir misin büyükekşi? (2013 yılına kadar TUSKON'un başkanı Rızanur Meral ile açılış ve konuşmasında "2023 yılı ihracat hedefimiz 500 milyar dolar. Bu hedef yolunda TUSKON ile beraber son derece başarılı çalışmalara imza atıyoruz" ifadelerin arşivlerde duruyor.)

Spor idareciliğin, siyasi bakışın, iş hayatın, gelmişin/geçmişin daha 1903 tane MASAYA VURA-VURA sana soru sorarız büyükekşi! BEŞİKTAŞ çok büyüktür, sonra altından kalkamazsın.

Sen en iyisi yol yakınken hatandan derhal dön ve Ahmet Nur ÇEBİ’nin nezdinde, BÜYÜK BEŞİKTAŞ camiasından derhal özür dile Hadsiz büyükekşi!..

Sonra da ELİNE-KOLUNA SAHİP OL, bir büyüklük yapıp BEŞİKTAŞ’ın seni affetmesi için dua etmeye başla!..

Sen hariç, herkese SAYGILARIMLA büyükekşi.

                 Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki