''ESKİMEYEN İNSAN EROL KAYNAR!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:07 Aralık 2020, Pazartesi

Camianın ESKİ İnsanlarına Başka Bir Hürmetim Vardır

Saygıda kusur etmemeye çalışır, elimden geldiği sürece çok dinler, az konuşurum. Ta ki; Beşiktaş’a zarar verme noktasına gelene kadar...

Bilindiği üzere, BJK’NIN ‘Başkan İletişim Danışmanlığı’ görevinin başına camianın ESKİLERİNDEN Erol KAYNAR getirildi.

Kendi görüşümü defalarca belirttim, yine altını çizeyim. ESKİ bir BJK Başkan adayı ve Yöneticinin İletişimin başına getirilmesi, orada bulunan tüm idarecilere saygısızlık ve ‘Hiçbiriniz Bu İşten Anlamazsınız’ demeye getirmektir. Mevcut yönetimi en çok eleştirenlerin başında ben ve ekibim gelsekte, doğruları söylemekte boynumuzun borcu. Bu zor zamanlarda; Vaktini, ceplerinden nakdini, enerjilerini camia için harcayan Yönetim kurulu üyeleri orada durukken, dışarıdan ESKİ bir ismi böyle keyifli bir göreve atamak en kibar tarifle ‘Abesle İştigaldir’

Sanırım herkes gibi, Milyonların gözünün önünde olacağı yeni görevinde Erol beyde takdir edecektir ki bulunduğu mevkii eleştirilmeye çok açık bir mertebe. Kendisinin ‘İletişim Danışmanı’ olarak katıldığı ilk yayınında, arkasına Süleyman SEBA’nın görüntüsünü alıp hepimize verdiği Beşiktaşlılık dersi ve Onursal Başkana yakınlığı hikâyelerinin ardından bizlerde eleştiri ve aklımızdaki soruları iletelim. Beşiktaş’ın tüm resmi kanalları kendisinin hizmetinde. Cevaplarını verme nezaketinde bulunursa, bizlerde İLGİLİ kişilerle yaptığımız görüşme ve röportajları anında yayınlarız.

VARAN (1) GÖREVDEN ALINAN BELEDİYE BAŞKANIN ŞOFORÜ İLE ORTAKLIĞI;

Beşiktaş’ın görevden alınan ve hakkında birçok iddia ve soruşturma bulunan eski belediye başkanı Murat HAZİNEDAR’ın şoförü Ali BAĞDATLI ile Erol Beye ait Sortie isimli eğlence mekânının ortaklığı uzun süre gündemi meşgul etti.

Ali BAĞDATLI, 150 Bin TL sermayeyle 21 Nisan 2015 yılında şirket kurdu. Denizerler Gıda Ticaret Anonim Şirketi adıyla kurulan şirketin adresi ise Ortaköy Mahallesi, Muallim Naci Caddesi. Numara 54. Bu adres eskiden Türkiye’nin en ünlü gece kulübü Sortie’ye aitti. Sortie’nin adresi olan şirketin meslek grubu ise, restoran, yiyecek içecek hizmetleri olarak belirtildi. İçerisinde 10′un üzerinde işletme olan eğlence mekânının değeri yaklaşık 10 Milyon Dolar...

Beşiktaş ahalisi ve basın tarafından da çokça eleştirilen, bir Belediye Başkanın yanında ki kişi ile yapılan bu Milyonlarca Dolarlık ortaklığın içeriğini açıklarmısınız?

VARAN (2) Çilekli Tesislerini kaç yıl boyunca işletip devrederken Beşiktaş Kulübüne borcunuzun olup olmadığını, eğer varsa kaç yılda geri ödediğinizi burada da rahmetli Onursal Başkan Süleyman SEBA ile anılarınızı anlata bilirmisiniz?

VARAN (3) BJK Kolejini devraldığınızda yapılan anlaşma gereği; Öğrenci başına, Döviz cinsinden ödeme yapılacaktı. Bu ödemeleri yaptınız mı? Vergileri ödendi mi? Ödenmediyse bu borçlar kime kaldı?

VARAN (4) Her fırsatta çok yakın olduğunuzu ve çok sevdiğinizi söylediğiniz Süleyman SEBA’nın karşısında herhangi bir oluşumda yer aldınız mı? Almadıysanız Rahmetli Onursal Başkanın ‘Tam Karşısında’ olan Serdar BİLGİLİ yönetiminde neden yer aldınız?

Yazı daha fazla uzamasın diye ESKİ Başkan Adayı, yeni ‘İletişim Danışmanı’ Erol Beye şimdilik bu kadar soru sorup cevaplarını beklemeye koyulalım. Yoksa daha yeni kurduğu ekibi ile sayfalarca yazı yazabilirim. (YAZACAĞIM!)

Yalnız Hepsinden Daha Önemli Merak Ettiğim Bir Konu Var;

ESKİDEN ASpor kanalında yorumculuk yapan Sayın Kaynar’ı, kulübü borç batağına sürükleyen Fikret ORMAN’a uyarıcı ve sert eleştirilerde bulunurken hiç şahit olmadık. Gerçi bunda abes bir durum yok, siz kendisini sevebilirsiniz de. Seviyor ve değer veriyor olmalısınız ki Ex Başkana Nişantaşı’nda bulunan kendi mekânınızda ‘Sürpriz Doğum Günü Partisi’ bile düzenlemiştiniz. Yalnız; lütfen Ahmet Nur ÇEBİ’ye de doğum gününde bir organizasyon yapınız. Ayrım-Gayrım olmasın. Aksi halde bu büyük bir İLETİŞİM hatası olur!

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL   

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki