FİKRET ORMAN ZAMANINDAN NE DEĞİŞTİ?

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:16 Aralık 2020, Çarşamba

Değerli Bir Söz ‘Soruna Sebep Olanlar, Çözümün Parçası Olamazlar’

Bjk, Mevcut yönetim kurulu göreve başlayalı 1 seneyi geçti. Peki; Kulübü ekonomik buhrana sürükleten Fikret ORMAN döneminden bu yana, sizce ne değişti?

Başkan eski 2. Başkan. İdarecilerin çoğu, Fikret ORMAN döneminden profesyonel ve yöneticiler. Sorunlar da aynı, söylemler de hemen hemen aynı tonda…

Hatırlayın; Fikret ORMAN, Yıldırım DEMİRÖREN zamanına muhalefet ede ede Başkanlık koltuğuna oturdu. Şimdi Ahmet Nur ÇEBİ, sözelde EX Başkana aynı şeyi yapıyor. Bir önceki Başkan da sürekli ‘Para lazım Yanan ve girdik’ vs. laflar ediyordu. Şimdi ki Başkan da aynını söylüyor. Birde her koltuğa oturan, eskisini şikâyet ediyor ama ne hikmetse 20 senedir 1 tane bile ‘HESAP SORAN’ yok!

‘Denetleme Firmasına Yetki Verdik. Geçmiş Dönemi Araştırıyoruz..’ söylemlerine, girmiyorum bile. Daha önce Masalın adı ERNS & YOUNG idi, şimdi yeni adı KPMG! Ahmet Nur ÇEBİ’nin izahına göre DENETLEMENİN başında, Fikret ORMAN döneminin DENETLEME Kurulu ve Başkanı Feyyaz TUNCEL var. (Vallahi Şaka Değil!) Kurullar demişken ‘GÜÇLÜ BEŞİKTAŞ’ın’ tüm kurulları halen görevlerinin başında…

SORU ve SONUÇ

Başta BJK Derneği Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ olmak üzere, Fikret ORMAN döneminde her hangi bir İHMAL/SUÇ şayet bulunursa; eski yöneticilerden Adnan DALGAKIRAN, Emre KOCADAĞ, Mesut URGANCILAR, Berkan GOCAY, Erdal TORUNOĞULLARI ve eski DENETLEME Kurulu üyesi Umut ŞENOL kendi kendilerini mi ‘İhbar’ edecek?

‘Soruna Sebep Olanlar, Çözümün Parçası Mı Olacak?’

Bu yazı şimdilik burada dursun. Yönetenler ‘Az Kaldı Raporları Açıklayacağız’ deyip duruyor BJK’da orada duruyor, İsimler de orada, eski görevleri de. Ne Değişti, Ne Değişmedi Yakında Hep Birlikte Göreceğiz. Yada DEĞİŞECEĞİZ!

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki