FORMA SAVAŞI BAŞLADI!

Sergen Yalçın: “Her bölgede natif oyuncuların bulunması hem rekabet ortamını hem de motivasyonu arttırdı. Sonraki haftalarda daha iyi olmaya çalışacağız...”
Haberin yayılanma tarihi:07 Aralık 2020, Pazartesi

Başakşehir, Fenerbahçe ve Kasımpaşa galibiyetleriyle çıkışa geçen Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın takım içinde rekabet ortamının yükseldiğini belirterek oyuncularından memnun olduğunu söyledi.

Sergen Hoca son haftalardaki başarılı performansla ilgili olarak “Ligin başlarında bazı sıkıntılar yaşadık. Ama şu an her bölgede natif oyuncuların bulunması hem rekabet ortamını arttırdı hem de motivasyonu olumlu yönde harekete geçirdi” dedi

‘iYi OLAN OYNAR’

Siyah Beyazlı takımda genç oyuncudan yaşlısına kadar herkese adaletli forma dağıttığını kaydeden Sergen Yalçın şöyle devam etti: “Biz teknik ekip olarak görevimizi yerine getiriyor oyuncularımızı hazırlıyoruz. Artık sıra futbolcularda. Forma savaşı başladı. Kim daha iyi performans gösterirse formayı giyer. Bu olay takımın temposunu gücünü yükseltiyor. Bundan sonraki haftalarda daha iyi olmaya çalışacağız.”

 

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki