GİZLİ TANIK!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:03 Aralık 2020, Perşembe

Son 10 yıl içerisinde, bir kez bile dedikodu-duyuma dayalı haber yapmadım…

BJK için bir şekilde vaktini/nakdini harcayan kişileri karalamak veya itibarsızlaştırmak, en başta benim yaşam tarzıma uymaz. Ama belge ve bilgisini yakaladığım anda da, kim olduğuna bakmadan anında yayınladım. Derdimiz ‘Kişiler’ değil Kendimizden Önce BEŞİKTAŞ.

Önce Verdiğimiz Sözü Tutalım;

BJK’da 2013 yılından sonra içerisinde Serdal ADALI, Seyit ATEŞ, Alen MARKARYAN, Hakan ÖNCÜL, Orhan YILDIRIM, İsmail ER vb. daha birçok Taraftar-Kongre üyesi gazetecilerin telefonları dinlenmiş teknik ve fiziki takip yapılmıştı. İşin vahim tarafı, bu konuda şikâyetçi olan dönemin Başkanı Fikret ORMAN’dı ve gerekçesi oldukça manidardı.

‘BENDEN 700 BİN TL İSTENDİ AMA KİM OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM!’

Fikret ORMAN şikâyet konusunda ‘çArşı gurubundan birilerinin kendisinden 700 Bin TL para talep ettiğini’ iddia ediyor. Ancak kendisine ‘Kim Bu Kişi?’ diye sorulduğunda ‘Hatırlamıyorum’ cevabını vermiş. Konuyu biraz araştırıp soruşturduğumuzda BJK eski yönetim kurulu üyeleri Ex Başkanın hatırlamadığı kişiyi bildiklerini öğreniyoruz.

ARACI ve GİZLİ TANIK YILMAZ CANPOLAT

Orman hatırlamasa da, eski yöneticiler halen spor okulları olan bu kişiyi çok net şekilde ifade ediyorlar. Bu yazdıklarım tamamı BELGELİ. Ancak değerli ağabeyim Av. Ahmet AKPINAR şimdilik bu belgelerin yayınlamasını doğru bulmadığı için, olası bir Mahkemeleşme durumunda ortaya koyarız.

KİM BU CANPOLAT?

Bir dönem Fikret ORMAN’ın eski danışmanı diye yazılı-sosyal ve görsel medyada sıkça adını duyurdu. Kendisi aynı zamanda, Avcılar Tahtakale Spor Kulübü Başkanı ve Ispartakule Spor Okulu sorumlusu. Ahmet Nur ÇEBİ’nin de oldukça ‘Kıymetlisi’ olacak ki kendisinin Açılış Davetine ‘İcabet Etmiş!’

TELEFONLA YILMAZ CANPOLAT’I ARADIM…

Eski danışman, yeni Spor Kulübü Başkanı ve Ispartakule Spor Okulu sorumlusunu camiaya yakın hemen-hemen herkes bilir. Bayram-Kandil, özel günlerde araşacak kadar yakın olmasak da kendisini bende tanırım. Bu iddiaların ardından, hemen kendisini aradım. Her konuyu REDDETTİ! Bende dersime iyi çalışarak konuları araştırdım ve tespitlerimi BELGELEDİM. En başta belirttiğim gibi. Bundan sonra açtığım dosyada BEYANLAR konuşur. Daha Alt yapı var, Spor Okulları var, Menajer bağlantıları var, Borç var, Mahsuplaşma var…

Söz konusu dinleme ve takip yıllarında birçok isim gibi bendeniz de gereksiz yere çok fazla sıkıntılar çektik, mahkemelere gittik ifadeler verdik. Neticede Hak yerini buldu ve şikâyet edilenlerin tamamı Beraat etti. Dik duranlar, Beşiktaş için mücadele edenler oldukları yerde ‘Kartal Gibi’ duruyorlar. Şimdi sıra BEŞİKTAŞLI’lara PUSU KURANLARDAN hesap sorma vakti.

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Devrim Deniz
03 Aralık 2020, Perşembe, 21:41
Adı geçen kişiyi A.N.Çebi davet etmemiştir..O dosyada adı geçenlerin kurduğu bir kumpastır..Bilginize..
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki