GÜÇLÜ BAŞKAN ve YÖNETİM KURULU! (1)

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:27 Temmuz 2020, Pazartesi

Biten sezonun ardından, takımların ve futbolcuların genel performansı ile istatistiklerini yayınlamak neredeyse bir habercilik geleneğidir.

Futbol çok bilenleri! Bu klasiklerine, varsın devam etsin. Ben kendi adıma 4 MİLYAR TL’yi aşan borçla İYİ YÖNETİLMEYE eskisinden çok daha fazla ihtiyacı olan Beşiktaş’ın Başkan ve yönetim kurulunu mercek altına almayı uygun buldum.

Çünkü BJK Derneği Başkanı SN. ÇEBİ İle Bir Konuda Hem Fikir Olamıyoruz

Ben BEŞİKTAŞ’ın en kısa zamanda Olağan Üstü Genel Kurula gidip daha ‘GÜÇLÜ’ bir yönelim kurulu ile yola devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ahmet beyse ısrarla, herkesten memnun olduğunu ve görev süreleri boyunca aynı kişilerle devam edeceğini sürekli tekrarlıyor. Bana Göre Bunun Sebebi de ‘Liderin’ Sürekli Herkesle Arasını İyi Tutup, Kimseyi Karşısına Almak İstememesi!..

BUYURUN GÖREVE GELDİĞİ GÜNDEN BERİ BJK YÖNETİM KURULUNUN GENEL DEĞERLENDİRMESİ ve MEDYAYA DÜŞEN HABERLER

Efe BEZCİ; Siyah-Beyazlı camia bu ismi, henüz daha yöneticiliğinin 40’ı bile çıkmadan Bodrum Gündoğan’da ‘Kaçak’ olduğu iddiası ile yıkılan The Bo Viera Projesinde Babası Salih BEZCİ ile birlikte sıkça duydu. Ardından gazetelerde çarşaf-çarşaf Beşiktaş’a ‘Milyonlar Verdi, Faturalarını Ödedi’ gibi uydurma haberlerle sıkı bir reklam çalışmasına girse de (PR) camiada beklenen etkiyi yarat(A)madı. Son olarak eşinin kendisine ‘Şiddet Uyguladı’ iddiaları ve boşanma süreci, oldukça sıkıntılı günler geçirmesine neden oldu. Bu zor zamanlarda kendini sosyal medyaya veren genç yönetici, Malatya deplasmanına giderken Ahmet Nur ÇEBİ’nin kiraladığı özel uçakta yaptığı paylaşımla da tepkileri üzerine çekti.

Adnan DALGAKIRAN; Fikret ORMAN döneminde görevinden ayrıldıktan sonra, Ahmet Nur ÇEBİ’nin adeta yol arkadaşı oldu. Şu anda BJK 2. Başkanı ve İletişim / Yeniden Yapılandırma Sorumlusu. Camiayı yıllardır takip eden Tv ve Gazetecilerden ‘İletişim’ konusunda şikayet etmeyen neredeyse yok gibi. 'Bırakmam Seni' Kampanyasında atılan SMS ve elde edilen gelirdeki başarısızlık ortada olmasına rağmen, ikinci Başkanın kendisi ve ekibini çok başarılı bulması ayrı bir tartışma konusu. Kendi mesleği ile ilgi bazı portallarda, hakkında çıkan iddiaları yargıya taşıdı. Sosyal medya üzerinde kendi ‘İletişimini’ çok iyi sağlamasına rağmen, Kulübün ‘İletişimi’ konusunda aynı başarıyı sağlayamayan Adnan beyin, yanından ayırmadığı şapkasını önüne koyup bir an önce Başkan ve yönetici arkadaşları ile birlikte düşünmesi ümidi ile…

Fatih Hakan AVŞAR; Asbaşkan / Finansman ve Amatör Şubeler Sorumlusu. 46 yaşında ki yöneticini ismini de ilk kez, bir eğlence mekanında çıkan olaylarla duyduk. Açıkçası mevcut yönetimin daha canım-cicim günleri olduğundan, haber ve olayın pek fazla üzerine gidilmedi. Fatih beyin aynı Efe BEZCİ olayında olduğu gibi, Ahmet Nur ÇEBİ’nin kiraladığı özel uçakta yaptığı sosyal medya paylaşımı da büyük tepki çekti. Eleştirilere, açıkçası katılmamak elde değil. ‘Üzerimde Beşiktaş Forması Varken Yalan Söylemem’ efsanelerine alışık olan camia, üzerinde 'Bırakmam Seni' tişörtü ile özellikle hem 20 TL yardım talep edip, hemde özel uçaktan paylaşım yapılmasına alışamıyor.

Şimdilik 3 Yönetici İle Başlamış Olalım. Geri Kalanları Günler İçerisinde Ayrı-Ayrı Değerlendiririz. Nasılsa BJK Derneği Başkanı SN. Çebi, Seçim Olmayacak Diyerek Konuyu Kapattı. Denetleme Raporlarının Okunacağı Divan Toplantısı da Ertelendiğine Göre, Bol Bol Vaktimiz Olacak Demektir…

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL             

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki