‘GÜÇLÜ BAŞKAN’ ve YÖNETİM KURULU (2)

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:05 Ağustos 2020, Çarşamba

Yazının ikinci bölümüne herkesin bilmesini istediğim, çok kötü bir gidişat ile başlamak istiyorum….

Beşiktaş yönetiminde Başkan dahil, neredeyse herkesin ayrı-ayrı kayırdığı ve kendine yakın tuttuğu gazete yada gazeteci(ler) var. Bu isimleri ve idarecileri, sektörün içinde olan herkes biliyor, Ama her nedense ‘3 Maymunu oynuyor’LAR! Duyduk Mu & Medya Kartalı ekibi olarak kimseye uzak veya yakın hissetmediğimiz için, görünen o ki bu isim ve kalemleri ileride sizlere aktarmak yine bize düşecek. Camia da birçok kişiyi tanır-bilir, severim ama, BEŞİKTAŞ’ı herkesten daha çok severim. NOKTA.

Yazının devamında, Yönetime nasıl ve neden alındığını anlayamadığım bir isimle devam etmek istiyorum.

UMUT ŞENOL; Kendisi, Basketbol ve Gayrı Menkul Geliştirme Sorumlusu. Basketboldan ne kadar anlar, Kulübün ipotekli Gayrı Menkulleri daha nasıl gelişir bilemem ama Fikret ORMAN döneminde Borç 10 misli artarken DENETLEMEYEN Feyyaz TUNCEL’in DENETLEME Kurulu Üyesi olduğunu biliyorum. Daha yöneticiliğini ilk günlerinde bir mekanda, bizlere gazetecilik dersi vermeye kalkmasından dolayı bir ön yargım var. İtiraf edeyim. Ama beni daha çok, hayat felsefem olan ‘Yapanla Göz Yuman Arasında Fark Yoktur’ çizgim, bu beyefendiye karşı negatife itiyor. Birde görevden alınan Beşiktaş Eski Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR’la, Açıkhava reklamlarında ki ilişiklerine de belki daha sonra irdelemekte fayda var. Nede olsa Yönetim Kurulu üyesi olduğu Core reklam firmasında ki namı ‘Şanslı Reklamcı!’ Kendisi için ‘Beşiktaş semtinde uçamayınca Şişliye  İBB’ye kondurdular’ haberleri dahi yapıldı. Birde tabi ÇEBİ yönetimde göreve başlar başlamaz, başta Atilla TÜRKER olmak üzere spor basını ile girdiği polemikler meselesi var. Umarım, geçmişte DENETLEMEKLE sorumlu olduğu kişilerin düştüğü ‘GÜÇ ZEHİRLENMESİ’ hastalığına yakalanmaz. Elbette ki kendisini mercek altına almaya, mesleki anlamda devam edeceğiz. Ama ‘Testi Kırılmadan’ uyarıda bulunmak da boynumuzun borcu…

KEMAL ERDOĞAN; Kendisi ile ilgili ‘Aklımda ki Deli Soruların!’ tamamını özel haber olarak da, yazı olarak da sordum. Bilen bilir her şeyi ortada olan birisi olarak; Kendisi ile 1 telefon görüşmesi yaptığımı 3-5 yazışma yaptığımı da zapta-rapta geçsin diye buraya not düşelim. Yakınları ile ilgili, Pandemi Sürecinde sıkıntılı günler geçirdiğini de biliyoruz. Fikret ORMAN ile Ticari bir ilişkiniz oldu mu? TFF yetkililerinden birisi ile Ticari-Stratejik birlikteliğiniz var mı?.. Vb soruların cevabını Kemal beyden aldığım gün, noktasına-virgülüne dokunmadan yayınlayacağım Sözüm-Söz. ‘İyi İnsandır’ diye onlarca telefon aldığım bu beyefendi için, şimdilik politikam BEKLE ve GÖR!

İlk yazıya 3 yönetici ile başladık, 2 yönetici ile devam edelim. Yeri geldiği zaman, 1 YÖNETENİ,  tek başına ele alacağımız yazılar da olacak! Sonrasında da sizler karar vereceksiniz.

GÜÇLÜ BAŞKAN ve YÖNETİM Mİ? YOKSA ÇÜRÜMELER BAŞLADI MI?

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki