'Harbiden Ha Var Mı Cevabı Olan...'

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:10 Mayıs 2022, Salı

Fenerbahçe Maçı Bitti Cevabını Bulamadığımız Sorular Kaldı Akıllarda

Daha 1. dakika dolmadan ve sahada hiç gerginlik yokken, Numaralı önünde ilk faul atışında rakip oyuncuya bir sürü madde neden atılır?

Numaralı tribün hem de!!! Ne alaka yani? Var mı cevabı olan? Beşiktaş, yediği golün hemen akabinde penaltı kazandı. İyi... Topun başına Batshuayi geçti. Niye? Ne hakla birader?

Adam Sezonu Yedi Attı Görmüyor Musunuz?

Hangi akla hizmet adama hâlâ penaltı attırıyorsunuz? Hani Fener'e gol atsın da cilalayalım derdinde misiniz? Ne alaka yani? Var mı cevabı olan?

Mert Hakan efendi, Önce Umut Meraş'a diklendi. Ayan beyan hem de... Sonra Emirhan'ın yanağından tutup ayar vermeye çalıştı. Devamında Rıdvan'a koşarak bodoslama omuz attı didişti.

En son Ali Tandoğan'ın İbrahim Üzülmez'in elmacık kemiğini kırdığında tribünden spontane büyük gürültü çıkmıştı, Bir de bu pozisyon!.. Hakem arkadaş nasıl tahammül etti bu topçuya? Nasıl atmadı? Var mı cevabı olan?,

Oyun akarken topu ayağında tutabilen ve futbol aklı yüksek iki üç topçudan biri olan Ghezzal'ı oyundan almak, Ne ile bağdaştırılabilir?

Ismael Hoca ne yaşıyor? Ne alaka yani? Var mı cevabı olan? Fenerbahçe maçı Beşiktaş'lı topçular için bir prestij karşılaşmasıydı. Yense de yenilse de hiçbir şey değişmiyordu yani. Hal böyleyken yenmek için neden taktik üretilmedi, Çare neden bulunmadı? Sahada yürüyecek hali olmayan Fenerbahçe'nin üzerine niye gidilmedi? Ne iş yani? Var mı cevabı olan...

BEŞİKTAŞ'A HAKSIZLIK...

Fenerbahçe'nin hem şimdiki hem bir evvelki başkanı kendi içinde bulundukları durumu kamuoyuna anlatabilmek için, Beşiktaş'ın uğradığı haksızlıkları ve bundan doğan mağduriyetleri öne sürüyorlar. Ben demiyorum videolar da var. Aziz Yıldırım bir konuşmasında 4. şampiyonluğumuzu engelleyen 8-0'lık maça atıfta bulunurken, Ali Koç ise Beşiktaş -Trabzon maçındaki verilmeyen penaltılarımıza dem vuruyor.

Hal Böyle Olunca Ortaya Bir Kamyon Dolusu Soru Çıkıyor!

Mesela; Bu kadar rahatsızlık varsa neden kendi mağduriyetlerinden daha çarpıcı şekilde bahsedip örnek vermiyorlar?

Mesela; Bu tarz konuşmaları yaparken, benim gibi düşünen bir sürü insanın çıkacağını mutlaka tahmin ettiklerinden, Israrla bu yola başvurmalarının altında ne yatabilir? Ve en daha ortada duranı ve ilk akla geleni, Fenerbahçe Başkanı konuşuyor da Beşiktaş Başkanı neden konuşmuyor? Bu soruların cevabı basit olamaz diye düşünüyorum... Bu soruların sorulacağını bilmiyorlar mı? Bal gibi biliyorlar hem de...

Vardır mutlaka bir cevabı ama ben bulamıyorum...

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki