'HESAP SORMAZSANIZ BATAKLIĞIN İÇERİSİNDE YOK OLURSUNUZ!'

Beşiktaş Kongre ve Divan Kurulu üyeleri 'Hesap Sormak' ve camianın diğer sorunları ile ilgili, mevcut yönetime mektup göndererek uyarılarda bulunuyor...
Haberin yayılanma tarihi:22 Kasım 2019, Cuma

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Haluk ŞAHBAZ, Ahmet Nur ÇEBİ ve yönetimine 19/11/2019 tarihli mektubunu yönetime iletti.

İşte; Övgü ve Eleştiri İçerikli O Mektup. 

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ SAYIN BAŞKAN’I VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ;

KULÜBÜMÜZ YÖNETİMİNİ ÜZERİNİZE ALMAKLA BÜYÜK VE ÇOK AGIR BİR YÜKÜN ALTINA GİRDİGİNİZİ BİLİYOR VE TAKDİRLE KARŞILIYORUZ. ANCAK, BUGÜNE KADAR GEÇEN ZAMAN ZARFINDA ESKİ YÖNETİMLERDEN HESAP SORMA ADINA EN UFAK BİR TEŞEBBÜSTE BULUNDUGUNUZU ALGILAYAMADIK.

HESAP SORMAYA BAŞLAMAKTA GECİKTİGİNİZ HER GÜN SİZLERİN DE MADDİ VE MANEVİ OLARAK BU BATAGIN İÇİNDE YOK OLACAGINIZI BELİRTMEK İSTERİM.

SAYIN BAŞKAN,

MADDİ OLARAK BU BATAGIN İÇİNE HER GEÇEN GÜN ADIM ADIM GİRDİGİNİZİ BİLİYOR VE İNANIN ÜZÜLÜYORUM. ŞAYET BU KULÜBÜ GİRDİGİ BU BATAKTAN HAKİKATEN KURTARMAK İSTİYORSANIZ;

LÜTFEN BİR GÜN DAHİ KAYBETMEDEN KORKMADAN VE KİMSEDEN ÇEKİNMEDEN ACİLEN:

1 – ERNST&YOUNG RAPORUNU RAFTAN İNDİREREK AÇIKLAYINIZ VE İÇERİGİNDEKİ TESBİTLERLE İLGİLİ GEREKLİ İŞLEMLERİ BAŞLATINIZ. BU İŞ SİZİN 15 DAKİKANIZI ALIR

2 – KULÜP LEHİNE KAZANILAN VE DAHA SONRA TASHİHİ KARAR İÇİN ESKİ YÖNETİM TARAFINDAN DAVAYI KAYBEDEN TARAF DEMİRÖREN LEHİNE YARGITAYA GÖNDERİLEN FULYA DAVASI DOSYASINI DERHAL GERİ ÇEKİNİZ VE DOSYA İÇERİGİNDEKİ MAHKEME KARARI İLE İLGİLİ GEREKLİ İŞLEMLERİ ACİLEN BAŞLATINIZ.

3 – FİKRET ORMAN YÖNETİMİ İLE İLGİLİ TÜM VERİLERİ DİKKATE ALINIZ VE HESAPLARI BAGIMSIZ BİR HESAP UZMANLAR KURULUNA İNCELETİNİZ. ARDINDAN KENDİSİ HAKKINDA GEREKLİ YASAL İŞLEMLERİ BAŞLATINIZ.

ACİLEN BUNLARLA BAŞLAMANIZ YETERLİDİR. GERİSİ ÇORAP SÖKÜGÜ GİBİ GELECEKTİR.

TEKRAR, TEKRAR İFADE EDİYORUM. LÜTFEN BİR GÜN DAHİ ZAMAN KAYBETMEYİN. HESAP SORMAYA ACİLEN HEMEN BUGÜN BAŞLATIN. KİMSEDEN KORKMAYIN, ÇEKİNMEYİN. UNUTMAYIN BİZ TÜM BEŞİKTAŞ CAMİA’SI OLARAK ARKANIZDAYIZ, YANINIZDAYIZ.

BU ŞEKİLDE ÇOK KISA ZAMANDA KULÜP KASASINA GİRECEK YÜZ MİLYONLARCA PARA HEM SİZİ HEMDE KULÜBÜMÜZÜ RAHATLATACAK. BU HAMLEYİ YAPMADIGINIZ TAKDİRDE SİZLER BU BATAGIN İÇİNDE BOŞU BOŞUNA DEBELENİP HEM MADDİ HEM DE MANEVİ OLARAK KAYBOLUP GİDECEKSİNİZ.

HESAP SORMAYI GECİKTİREREK YÖNETİM OLARAK BU ENKAZ’A BİR YIL DAHİ DAYANAMAZSINIZ. KULÜBÜN KURTULUŞUNUN HESAP SORMAKTAN GEÇTİGİNİ SİZLER DE EN AZ BENİM KADAR BİLİYORSUNUZ.

SAYIN BAŞKAN,

SİZE AKIL VERMEK HADDİM DEGİL, ANCAK HER ZAMAN YAPTIGIM GİBİ YAPICI İKAZLARDA BULUNMAYI KULÜBÜM ADINA GÖREV BİLİYOR VE

TARİH’E NOT DÜŞÜYORUM.

GEREGİNİ BİRAN ÖNCE YAPACAGINIZI UMARAK, ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.18.11.2019

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

DUYDUK MU? / ÖZEL HABER

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki