''HOCA ATILMALI DİYE TELEVİZYONLARDA ALGI YAPILIYOR!"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.
Haberin yayılanma tarihi:20 Aralık 2020, Pazar

"GOL YEMEDEN KAZANMAK ÖNEMLİ"

En çok gol atan takım biziz ama en fazla gol yiyen takımlardan biri de biziz. Atıyoruz ama yiyoruz da. Bugün gol yemeden kazanmak mutluluk verici. 

"BAŞLANGIÇ ZORDU"

Zor bir oyun oldu. Başlangıç özellikle. Çok katı savunma yapan bir takıma karşı oynadık. Çocuklar bunu aşmaya çalıştılar ama ilk bölümde aşamadık. Biraz daha rolanti oynadık ve oyuncularımız uzaktı birbirinden. Oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi. Golü bulamadık. 

"OYUNUMUZU OLGUNLAŞTIRMAYA BAŞLADIK"

İkinci yarı içeride konuştuk, nasıl oynamamız gerektiğiyle ilgili. Golü bulduktan sonra rakip de öne çıkınca açıldı. İkinci yarı istediğimiz gibi oldu. Oyunun ikinci yarısıyla ilgili performanslardan memnunum. Oyunumuzu da olgunlaştırmaya başladık. 

"SERGEN HOCA ATILMALI DİYE TELEVİZYONLARDA ALGI YAPILIYOR"

"Televizyonlarda Sergen hoca atılmalı diye algı yapılıyor. Ne meraklısınız benim atılmama. Ben atılınca başınız göğe mi erecek? Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Ben hakaret etmiyorum. Niye atılayım? Ayrıca atılabiliriz de yani futbolda bunlar var, futbolun doğasında ve yaptığımız işin doğasında var. Ancak ben 4. hakeme hakaret etmiyorum, küfür etmiyorum ve seviyeli bir şekilde itirazlarımı yapıyorum. Bunda ne var? Ancak sürekli televizyonlarda Sergen hoca atılmalıydı diye algı yapılıyor. Hiç merak etmeyin, atılmayacağım. İtirazlarım hep saygılı ve gerektiği gibi olacak."

KEŞKE TARAFTARLARIMIZDA OLSA

Şu anda oynanan oyundan, skordan ve bulunduğumuz pozisyondan memnun. Keşke taraftarımız burada olsa da onlarla burada kutlama yapabilseydik. Maalesef biz geldiğimizden beri taraftarsız oynuyoruz. Pandemi sürecinde böyle oynamak zorundayız. Vida'nin golünde benim yapabileceğim bir şey yok. Tamamen kendi yetenekleri. Vida pek tartışılacak bir oyuncu değil, Dünya Kupası finali oynamış. Oyuncuyu tartışmak ayrı bir şey, oyuncunun performansı başka bir şey. Performans alamadığımız oyuncuların tartışılması normal. Kötü gidince biz de tartışılıyoruz.

 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki