'İPLİKLER PAZARA ÇIKACAK MI?' AÇIKLAYACAK MISINIZ? (2)

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:30 Ekim 2020, Cuma

KPMC Firmasının, Fikret ORMAN dönemini araştırarak BEŞİKTAŞ Kulübüne teslim ettiği raporların açıklanmasına yalnızca 1 hafta kaldı.

Bizde söz verdiğimiz üzere AÇIKLAYACAK MISINIZ? Başlığı altında hafızaları tazeleyip, sorularımızı sormaya devam ediyoruz.

YAZININ İLK BÖLÜMÜNÜ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
http://www.duydukmu.com/haber/aciklayacak-misiniz_h29102.html 

7-)  Atalay DEMİRBAŞ isimli bir kişi, Beşiktaş yöneticisi Umut GÜNER’e Beşiktaş ile ilgili yapılacak bir iş karşılığında 150 Bin Dolar nakit ve 400 Bin Lira değerinde bir kol saati hediye ettiğini söyledi. Alışverişin yarıda kalması üzerine 150 Bin Dolar’ı ve kol saatini alabilmek için girişimde bulunduğunu beyan etti. Aynı kişi bu gelişmeler çerçevesinde elindeki belgelerle Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Atalay DEMİRBAŞ “Şafak MAHMUTYAZICIOĞLU bir emlak alışverişi için, Beşiktaş Kulübü’nün toplam 10 Milyon Dolarlık sıralı çekini, gözümün önünde Kuzu Grubun CEO’su Özen KUZU’ya Kuzu Grup binasında elden takdim etti. Av MAHMUTYAZICIOĞLU ve yakın arkadaşları bu işin karşılığında 3 Milyon 200 Bin Dolar alacaklardı” dedi. İmzalı beyanda bulunan ve kameraya da konuşan Atalay DEMİRBAŞ, “Benim 1 Milyon 800 Bin Dolar tutarındaki komisyonumu ödemedikleri için bu açıklamayı yaptım” şeklinde konuştu. Buradaki gerçekleri anlayabileceğimiz dilde AÇIKLAYACAK MISINIZ?

8-) BJK’da 5268 üyenin yıllık aidatlarının sadece üç gün içinde belli kişiler tarafından ödendiği belgelerle ortaya çıktı. Bu konuda bir rapor hazırlayan Beşiktaş Kulübü Denetim Kurulu, tepki göstererek uyarıda bulundu. Aynı kişilerin aidatının, seçimlerde gücü elinde bulundurmak isteyen bazı kişiler tarafından toplu halde yatırıldığı ve bu uygulamanın uzun yıllardan beri devam ettiği öğrenildi. Konu yargıya taşındı. Dava halen devam ediyor. Yığma-bindirme olarak tanımlanan bu binlerce delege yüzünden seçimlere şaibe karıştığı ve belli kişilerin yine bu şekilde koltuklarını koruduğu yıllardır yazılıp-çizildi. Artık pisliğe batmış ve kokmuş bu üyelik sisteminde, Simsarları AÇIKLAYACAK MISINIZ?

9-)  Fikret Orman göreve geldiğinde “Yıldırım Demirören’den Hesap Soracağız” demişti. Saati bile soramamakla birlikte, uluslararası bir denetim şirketine hazırlattığı raporu bile sümenaltı etti. Beşiktaş Kulübünün parasını çatır-çatır ödediği ERNS & YOUNG raporları nerede ve sonuçları neler AÇIKLAYACAK MISINIZ?

10-) Beşiktaş Kulübü’nün eski Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak MAHMUTYAZICIOĞLU’nun kurucu ortağı bulunduğu Kültür Hukuk Bürosunun, iki makbuz karşılığı Beşiktaş’tan 2 Milyon TL tahsil ettiği belgelerle ortaya çıktı. Eski yönetici ‘Bu Paraların Nereye Gittiğini Emre KOCADAĞ’a Sorun’ dedi ve ardından SUSTU! Uzun zaman gündemi meşgul eden Ahmet Nur ÇEBİ’nin de İcra Kurulu Başkanı olduğu zamanlarda ki bu olayın gerçeklerini AÇIKLAYACAK MISINIZ

DEVAMI GELECEK…

Hak Edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki