KAÇAN ŞAMPİYONLUĞUN BİLETİ YÖNETİME KESİLDİ!

Sezon başından bu yana gerek teknik açıdan gerekse transfer konusunda sürekli hatalı kararlar alan Beşiktaş yönetiminin aklı ne yazık ki Beşiktaş’ın liderle arasındaki puan farkı 14’e yükselince başına geldi...
Haberin yayılanma tarihi:07 Mart 2023, Salı

Taraftarın Sesi Kısıldı

Sürekli takıma güvendiğini söyleyen yönetim, takımın eksik bölgelerine doğru isimleri alınca takımdaki o üzerine ölü toprağı serpilmiş hava da ortadan kalktı umut verici bir futbol gördük. Ancak taraftarda yapılan tüm bu yanlışların farkında ve şampiyonluğun kaçmasının bileti taraftarca yönetime kesilmiş durumda. Şampiyonluk iddiası kalmamış, hatta ligi ikinci bitirmesi bile sürprizlere kalmış olan Beşiktaş’ı taraftarı bu maçta da yalnız bırakmadı. Vodafone Park’ı hınca hınç dolduran taraftar, ilk dakikadan itibaren sesi kısılana kadar da takımına destek oldu. Ancak takıma desteğini esirgemeyen taraftar yönetimi de es geçmedi. Henüz maç başlamadan önce hep bir ağızdan yükselen “yönetim istifa” tezahüratı, Beşiktaş iyi bir futbolla 2-1 galipken de devam etti. Çünkü taraftar iyi bir futbol izleyince de haklı olarak şunu sordu: “Bu transferler neden daha önce yapılmadı?”

Yönetim İstifa Çağrısına Ne Kadar Direnebilecek?

Genelde bir stadyumda (hele ki bu Beşiktaş ise) yönetim istifa çağrısı başladığında taraftarla yönetimin barışması çok zordur. Dolayısı ile yönetimin işi bundan sonra çok zor. Belki alınacak seri galibiyetler ve güzel oyun ve ardından yeni sezonda yönetimin benimsediği “az para vererek, yıldız olmayan oyuncu” prensipli transfer yönteminden vazgeçip taraftarı heyecanlandıracak transferlerle iddialı bir takım kurmak aradaki buzları eritebilir. Ancak bunlar zaman isteyen işler. Çünkü her puan kaybında hesap yönetime sorulacak ve tribünde “yönetim istifa” sesleri yankılanacak. Burada belirleyici unsur ise yönetim bu çağrıya ne kadar dayanabileceği olacak.

Ajansspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki