''KARAVELİ İLE DEVAM EDER Mİ?''

Cem DİZDAR yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:13 Aralık 2021, Pazartesi

Her Halinden Belli Oluyor Kafası Karışık Beşiktaş’ın

Örneğin yöneticiler, olası durumu öngöremedikleri için ‘’Hoca kim olacak?’’ öylece ortada duruyor! Sahadaki durum daha da karışık. Temel savunma prensiplerine sadık kalan tüm takımlar karşısında bocalıyor futbolcular. Bireysel marifet organizasyon duvarına çarpınca bir takımın gerçek gücü olan ‘’oyuncular arasındaki görünmez bağlar’’ da kopuveriyor. ‘’Belki her an bir şey yaparlar’’ diye umulan Ghezzal, Batshuayi, Pjanic işin savunma tarafıyla ilgilenmeyince Atiba, Can, Rıdvan gibi oyuncuların yükü de katlanarak artıyor. Hal böyle olunca hücuma efektif katılımları da mümkün olmuyor.

Elbette Bu Maç İçin Bir ‘’Vida Sorunu’’ Tespit Etmeden Olmaz

Golde de yönetmesi beklenen defans hattını terk edip macera aramaya çıkması başta 18 yaşındaki Serdar olmak üzere tüm savunma bandını perişan etti. Kayseri neredeyse üç pozisyondan iki gol çıkarırken Beşiktaş ne yaptığını bilmez görüntüdeki hücumlarına Güven’in dikkatiyle son verip ‘’görünmez’’lerden Batshuayi ile bir kez daha beraberliği yakaladı. Yetmedi Güven taşıdığı topla ayakta kalarak bir önceki golde yapılanı yine yaptırıp Batshuayi’yi takıma, kafası karışık takımını da lige çekti Yine yetmedi, aldı Batshuayi’den bir tane de kendi attı…

Kazanılmış Olur...

Ülke vasatındaki maçın yazısını bir öneriyle bitireyim. ‘’Şaşkın Beşiktaş yönetimi’’ gençlerle çalışma bilgisi yüksek Önder Karaveli ile çalışmayı düşünür mü acaba? Bu sayede hem ‘’şöhretli marifetliler’’le ‘’marifetli gençler’’in doğru harmanlanması sağlanır hem de gelecek sezona birkaç genç oyuncuyu parlatılır… Böylece ‘’kayıp gibi duran sezon’’ kazanılmış olur… Ne dersiniz? Kulağa fena gelmiyor değil mi?

Fanatik

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki