Karius Ayrılığı FIFA'ya Taşınabilir!

Alacakları için FIFA’ya başvuran Loris Karius ile Beşiktaş’ın yolları dün resmen ayrıldı...
Haberin yayılanma tarihi:05 Mayıs 2020, Salı

ŞİMDİ LİVERPOOL DÜŞÜNSÜN

Ödenmeyen maaşlarının yanı sıra ligin oynanmadığı Nisan ve Mayıs aylarına ait parasını da isteyince Beşiktaş’ın restiyle karşılaşan Alman kaleci yarın ülkesine uçacak. Almanya’da bir süre kalacak olan Karius daha sonra İngiltere’ye geçecek ve Liverpool’un programına göre hareket edecek.

Siyah-Beyazlı yöneticilerin, dün BJK Nevzat Demir Tesisleri’ne giderek serbest kalmasını sağlayan evraklara imza atan Karius’a, “Bundan sonra avukatlarımız konuşacak. Bu konu FIFA’ya gitmeden önce avukatlar arasında anlaşma sağlanabilir. Ortak bir noktada buluşamazsak konunun FIFA’da çözülmesini bekleyeceğiz” dediği öğrenildi.

Beşiktaş Kulübü Loris Karius’un Ayrılığıyla İlgili Hukuki Haklarını Kullanacağını Duyurdu

Kulüpten yapılan açıklamada, “Loris Karius, sözleşmesinin bitmesine 1 ay kala kulübümüz ile kontratını tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir. Dünyada ve ülkemizde koronavirüsün etkisinin arttığı ve sportif faaliyetlerin gerçekleşemez hale geldiği günden itibaren kulübümüzün kendisi ile uzlaşma arayışlarında maalesef bir mesafe katedilememiştir. Kulübümüz bu süreçte yaşayabileceği zararlar konusunda tüm hukuki haklarının saklı olduğunu kendisi ve Liverpool kulübüne bildirmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Skorer

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki