Kemal Erdoğan ‘Engelleri Aşarak İlerliyoruz!’

TFF, UEFA ve Kamu Kurum­ları ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal ERDOĞAN, Beşiktaş dergisine açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:02 Kasım 2020, Pazartesi

Üniversite yılla­rından itibaren spor yöneticiliğiyle iç içe olan Erdoğan, Ankara’da Be­şiktaşlı olmanın nasıl bir his olduğu­nu da tarif etti.

“TFF, Kulüpler Birliği Başkanlığı ve kulüpler olarak çıkacak spor yasasının bazı maddelerinde değişiklik yapılmasını istiyoruz. Biz Beşiktaş yönetimi olarak bu çalışma kapsamında kulüp yöneticilerinin yaptıkları harcamalardan sorumlu hale getirilmelerini istiyoruz. Kulüplere tanımlanan limitleri aşan, yüksek harcamalara imza atan takım yöneticilerinin sorumlu tutulmalarını istiyoruz ve bunu her fırsatta gündeme getiriyoruz. Bu tavrımızla tüm kulüplerimizin geleceğini kurtarmayı hedefliyoruz.”

“Engelleri Aşarak İlerliyoruz Güçlü Bir Başkanımız Var İnanmış Yönetim Kurulumuz Var”

“Beşiktaş için Süreyya ağabey neden önemli? Süreyya ağabey deyince elbette yıllar boyu verdiği emek ve yaptığı fedakârlık akla geliyor ama Süreyya ağabey Beşiktaş’ın kurumsal hafızalarından birisidir. Onu kıymetli yapan budur. Babam iyi bir Beşiktaşlıdır. Bize hep Beşiktaş’ı ve değerlerini anlatırdı. O kültürün ve coşkunun içine doğdum ben. Futbolu ve Beşiktaş’ı hep çok sevdim. Üniversite yıllarımda üniversiteler liginde futbol oynadım.”

Öğrenciyken, İngiltere’de Beşiktaş’ın temsilciliğini kurmak istedim ama o zaman kısmet olmadı.

Düşünsenize; dünya kulüpleriyle iletişiminizi sürekli hale getirebileceğiniz, oradaki sporseverlere yönelik sempati oluşturabilecek faaliyetler düzenleyebileceğiniz, bölgenizdeki taraftarlarınızla ilişkilerinizi sıcak tutabileceğiniz Beşiktaş’ın ülke temsilcilikleri. Londra’da, Münih’te, Madrid’de, Paris’te, Tokyo’da... Umarım bu ideallerimizi hayata geçirme imkânımız olacak. Dünya muazzam bir değişim yaşıyor. Eski kavramlarla eski yöntemlerle bu koşullara ayak uydurmamız mümkün değil. Radikal kararlar alınması, köklü değişimler yapılması gerekiyor. Beşiktaş’ı yeni dünyaya entegre edecek vizyona sahip Başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız var. Hep birlikte yönetimimizle, oyuncularımızla, üyelerimizle, taraftarlarımızla el ele vererek başaracağımıza olan inancım tam.”

Bjk.com

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki