KORKUNÇ TABLO!

Yeni yönetimin yılbaşına kadar 350 Milyon lira ödeme yapması şart. Bu rakam sezon sonunda ise 700 Milyon lirayı bulacağı için adaylar başvurularını açıklayamıyor...
Haberin yayılanma tarihi:09 Ekim 2019, Çarşamba

Beşiktaş’ta Gözler 13 Ekim’de Yapılacak Olağanüstü Seçimli Kongreye Çevrilmiş Durumda

Camiada herkes yeni başkanın kim olacağını merak ediyor. Ancak başkanlık için ismi geçen aday adayları malî açıdan korkunç bir tablo bekliyor.

Bu yüzden en geç yarın saat 17.00’ye kadar Divan Kurulu Başkanlığına yapılması gereken adaylık başvurusu için henüz hiçbir isim adım atabilmiş değil.

Siyah-beyazlı kulüpte göreve gelecek yeni yönetim yılbaşına kadar tam 350 Milyon Liralık kaynak bulmanın peşine düşecek. Bu paranın 150 Milyonu Kasım, 200 Milyonu ise Ocak ayına kadar ödenmek zorunda. Yeni yönetimin kulübe adım atar atmaz içine düşeceği mali sıkıntılar bunlarla da sınırlı değil.

Ücretler Ödenmiyor

Yönetimin Mayıs 2020 sonuna kadar da futbolcu ve teknik heyet başta olmak üzere, çalışanlarına toplam 350 Milyon lira ödeme yapması gerekiyor. Böylece Beşiktaş’a koltuğa oturacak yeni başkan ve yönetimin yaklaşık yedi ayda toplam 700 Milyon lira ödeme yapması söz konusu olacak. Devre arasındaki transfer döneminde ise hesaplar daha da içinden çıkılmaz bir hâle gelebilir. Takımda sürekli sakatlıklar yaşanması ve yeni transferlerin de beklenen katkıyı vermemiş olmasından dolayı yeni yönetim takviyeler için önemli bir ölçüde para harcamak zorunda kalacak. Öte yandan yaşanan mali krizi sebebiyle Beşiktaş’ın kulüp personelinin beş aydır maaşlarını alamamış olması da yeni yönetimin ilk el atması gereken problemlerden biri olacak.

Adalı Umut Vermedi 

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Serdal Adalı, başkanlık adaylığı hakkında açıklamada bulundu. Yarına kadar süreleri olduğunu belirten Adalı "Kulübün sıkıntıları üzerinde çalışıyoruz. Meseleleri iyi biliyorum. Sonradan 'Bundan haberim yoktu' deme şansımız yok. Başarılı olabileceğimize inanıyorsak yarın adaylığımızı açıklarız" dedi.

Türkiye

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki