KRİPTO KUMAR VE VEBAL!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:15 Ağustos 2021, Pazar

BJK Başkanı Ahmet Nur ÇEBİ Geçmişi Çabuk Unutmuş Olmalı!

Fikret ORMAN yönetiminde, yeni stada Demir temin etmesinden dolayı başı oldukça ağrımıştı. Hatta genel kurullar ve Divan toplantılarında, aşırı sinirli verdiği cevapları arşivlerde bulabilirsiniz.

STAT KORKULUKLARI VE FİKRET ORMAN

X Başkanda, stat korkuluklarını kendi şirketine yaptırmıştı. Açıkçası 2. Başkanın Demir vermesi ile Fikret ORMAN’ın korkuluk yaptırması arasında, vicdanen büyük fark olduğunu düşünüyorum. Ahmet Nur ÇEBİ’nin iyi niyetli davrandığını, Başkan ORMAN’ın hiçbir hamlesinde iyi niyet olmadığını, hatta kendisinin iyi bir insan olmadığını düşünenlerdenim. Tabi birde keşke o dönem kesilen ve hala aklımızı karıştıran ‘Çatı Danışmanlık Faturası Olmasaydı!’ Korkuluk meselesinin ise KPMG raporlarında yer alacağını düşünüyorum. Aksi olursa, belgeleri ile gündeme taşımak ben ve ekibimin boynumuzun borcu olsun.

YÖNETENLERİN KULÜPLE İŞ YAPMASINA KARŞIYIM

Yukarıda ki örneklere Şafak MAHMUTYAZICIOĞLU’nun kendi şirketine kestiği ‘Danışmanlık Faturası’, Hüseyin MİCAN’ın Kartal yuvaları Tekstil maceraları gibi daha birçok somut isim ve vaka ekleyebilirim. İşte tamda bu nedenlerden dolayı Başkan, yönetici, idare edenlerin BJK ile ticaret, para/pul işlerine girmelerine karşıyım.

YÖNETİCİ UMUT ŞENOL VE KRİPTO PARA ŞİRKETİ

Beşiktaş’ta, şimdilerin en gözde proje Kripta Para meselesi. Konu ile ilgili iki kısım yönetici ‘DURUŞU!’ karşımıza çıkıyor.

1-) ‘Ben Bu İşten Anlamam’CILAR

2-) ‘En Çok Ben Bilirim Hatta Şu Firmaya Verelim’CİLER

Şifreli Para meselesini son 1 yıldır araştırıyorum. Onlarca kişi ile görüştüm, birçok uzmandan görüş aldım. Burada 2 türlü yatırımcı ve kart dağıtıcı olduğunu sizlere söyleyebilirim. KURTLAR VE KUZULAR!

Daha öncede BJK Yönetim Kurulu üyesi, Eski Denetleme Kurulu Üyesi, Şişli ve Anakent Belediye Meclis üyesi Umut ŞENOL’un Kripto Para firması olduğunu yazmıştım. İşte sırf bu nedenle benim kafam çok karışıyor! Yanına kendisi gibi bu konuya oldukça hevesli As Başkan Adnan DALGAKIRAN’ıda alarak, verilen 6 tekliften en iyisinin kendi işaret etkileri firma olduğunu bile iddia ediyorlar. (Detayları İle Yazacağım) Diğer yöneticilerin büyük kısmı ise ‘Bilmediğimiz Bir Sektör’ diyerek, bahtımıza ne çıkarsa moduna girmişler. OLMAZ – BÜYÜK VEBAL!

Bakınız bu Kripto Para meselesi daha Dünya’da ayağı yere basmayan, suistimale çok açık adeta bir KUMAR. Yarın- öbür gün, BJK Logo ve ismi var diye yılların birikimini bu sektöre yatıran bir BEŞİKTAŞLI batar ve kendisi, yakınları Zarar Görürse bunun hesabını 2 Cihan’da kimse veremez. İnce Eleyin/Sık Dokuyun, Hak Var/Hak Yemek Var!

BJK yönetiminin önüne gelen ilk 7 tekliften, 6 tanesi halen masanın üstünde. Açıkçası hiçbir firmaya ön yargım ya da ‘Şu Olmalı’ diye bir düşüncem yok. Rakiplerimiz bu işe soyunurlarken, Uluslararası büyük firmaları tercih etmiş. (Açıklamalı Yazı Gelecek) Başkan ÇEBİ her şirketle ayrı-ayrı kendisi görüştü ve bu hafta içi büyük ihtimalle bir karar verecek. Uzun yıllardır iş insanı olan Başkan, eminim ki etrafında talepKAR olanların değil Kulübün menfaatleri doğrultusunda karar verecektir. Başkan ve yönetim kuruluna da ben ve ekibimin, kısa zaman içerisinde naçizane özel bir sürprizimiz olacak.

Yaz aylarında Bodrum’da olmasak da, Memleket Trabzon olmasa da, İnşaat sektöründe olmasak da hepimiz BEŞİKTAŞLIYIZ! Öyle değil mi?

Hak Edene Saygılarımla
     Hakan ÖNCÜL.        

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki