KULÜP DOKTORUNDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Beşiktaş kulüp doktoru Kerem Ülkü'den N'Sakala açıklaması...
Haberin yayılanma tarihi:22 Ağustos 2021, Pazar

''Sporcu Geleceği İle İlgili Sıkıntı Olmaz''

Gerekli testleri daha önce yaptıklarını söyleyen Ülkü, "Oyuncumuzun da bu değerlendirmesi yazın zamanda yapılmıştı. Birçok faktör bu sıkıntıya sebep olabiliyor. Bunun içinde hava koşullarının getirdiği faktörler de var, bu hava koşullarında çok yüksek performans beklentisinin getirdiği faktörler de olabiliyor, zaman zaman oyuncular bu tip problemler yaşayabiliyor. Umuyoruz ki spor hayatının geleceğiyle alakalı herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Şimdilik 

''Hava Yolu Açıldı''

Necip Uysal'ın ilk yardım müdahalesi için de Ülkü, "Bu tip ani durumlarda aslında en yakın kişinin oyuncuya ya da hastaya doğru müdahale etmesi sorun yaratmaz. Necip de o sırada oyuncunun kustuğunu görüp hava yolunun açık kalmasını sağlamak için oyuncuya uygun pozisyonu vermeye çalıştı. Biz de bir kaç saniye içinde olay yerine gittik. Hava yolunun açılması gerekiyordu. Onu yaptık. Çok şükür büyük bir badire atlattık" dedi.

İşte N'Sakala'nın İlk Görüntüsü

Beşiktaş Kulübü, N'Sakala'nın ilk görüntüsünü paylaştı. Yıldız oyuncunun bu fotoğrafı Her zaman dediğim gibi DEVAMKE KARDEEESH notuyla paylaştı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki