MADEM STADI SEN YAPTIN NEDEN ÖDEMEDİN FİKRET ORMAN?

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:22 Eylül 2020, Salı

Beşiktaş Camiasının Çok Rahat Kandırılabileceğinin En Yakın Örneğidir Fikret ORMAN

Statta kandırdı, borçlarda kandırdı, ‘Beyaz Yalanlar’ dedi kandırdı, kap-kara ilişkilerle kandırdı… Ve kendi yönetim kurulu üyeleri, gazeteci, kongre/divan üyeleri taraftarlar hep KANDI!

‘AMA STAT YAPIYORUZ’

Uzun yıllar stadı ‘Ben Yaptım Ben Yaptım…’ diye insanları uyutup iktidarda kalan Fikret ORMAN’a haber/yazı, canlı yayın ve her platformda aynı cevabı verdim. ‘BU STADI BÜYÜK BEŞİKTAŞ TARAFTARI ve BJK MARKASI YAPIYOR, SEN DEĞİL’

Siyah-Beyazın büyüklüğü olmasa, nasıl alacaktın o izinleri? Fikret ORMAN’ı kim tanır? Milyonlarca Lira tutarlarında çekler BEŞİKTAŞ garantili olmasa, hangi firma kabul ederdi? Bu camiaya bağlılıkları dillere destan olmuş taraftarlar olmasa nasıl satardın 3’er senelik locaları, kombineleri? Daha stadın topraktan girilmiş haliyle…

MADEM STATI SEN YAPTIN NEDEN ÖDEMEDİN?

Beşiktaş DOLMABAHÇE Stadında (kâğıt üzerinde) en fazla para tutan yerleri Çatı ve Elektrik alt yapı hizmetlerine harcanmış. Çatı, zaten tartışmasız Türkiye’de yapılan statlar arasında en pahalı olanı. Şu anda Ex Başkan dönemini araştıran KPMG firması eğer YUKARIDA bir gariplik bul(A)mazsa, ben bu işi biliyorum demesin! Sırf MEBRAN olayının üzerine gidilse, bence 1903 ayrı vaka görürler.

Elektrik İhalesi BEŞ S EMEK MÜHENDİSLİK firmasına verilmiş. Tutarı 22-25 MİLYON TL civarı. Birkaç telefon açtım ve işin hakkı ile yapılıp yapılmadığını sordum. (Sormaya da Devam Edeceğim) Firma taahhütlerini yerine getirmiş. Ödemeler konusunda süreli sorun yaşamışlar. Hatta ortalıkların bozulması bile söz konusu. Orman yönetimi gidince, ödenmeyen çekler sebebi ile kulübü mahkeme vermişler.

3.MİLYON 800 BİN TL.’Yİ ÖDEMEYEN FİKRET ORMAN CEZA ALDI

İmza sahibi olan (Borçlu) Ex başkana ‘Karşılıksız Çeke Karşın Uyuşmazlık Dosyası’ karara bağlanmış. (Dosya No Vs. Tüm Bilgileri Yetkililerle Paylaşmaya Hazırım) Türkçe ’si Şu; Eğer Beşiktaş Kulübü bu parayı firmaya ödemezse, parayı Fikret ORMAN öder. (Yada Mahkemenin Verdiği Cezaya Razı Olur!) Eminim ki BJK Hukuk ve Yönetim Kurulu, gereken neyse yapacaktır. Siz yazının bu bölümüne ‘BEN OLSAM’ diye ekleme yapıp, yanına boşluk koyarak … …. . İçerisini kendiniz doldurun.

Stat yapım zamanı, bu günlerde yeniden beni cezbetmeye başladı. Eski defterleri, tekrardan kurcalamaya başladım bile. Hazır Fikret ORMAN dönemi denetleniyorken, belki bizim de çorbaya bir tuz atma şansımız olur. Mesela PROPLAN diye bir firma vardı! Neydi? Ne İçindi? Ne İş Yaptı? Kim Getirdi? Kaç Para Ödendi???

Hak Edene Saygılarımla
     Hakan ÖNCÜL. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki