''MÜKEMMEL!''

Kara Kartal'ın, efsane golcüsü Ali GÜLTİKEN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:22 Ağustos 2022, Pazartesi

Maç Başladığı Anda Beşiktaş Taraftarıda Muhteşem Bir Başlangıç Yaptı

Hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde takıma olan inancını akustiğe yansıttı. Sahadaki futbolcuların tamamı da bu mesajı çok net alarak aynı coşkuya ortak oldu. İçinde coşku, istek olan bir iradeyi sahanın her bölgesinde gördük. Yeni transferleri ve devam eden oyuncuları ile mükemmel bir bütünlük gördük. Yeni transferlerin heyecanı farklı ama öncelikle iç transferlerin performanslarını da ayrıca alkışlayalım. Necip Uysal muazzam bir karakter. Hangi hoca gelirse gelsin mutlaka şans verdi, forma verdi. Dün akşamki gibi hiç birinin de güvenini boşa çıkarmadı.

Salih Ve N'Koudou'da Muazzam Değişimler Var

İkisi de aldıkları bu şansın ve formanın değerinin farkındalar. Mükemmel performanslara imza atıyorlar. Dün akşam da yine oyunun içerisinde anahtar isimler oldular. Bu sezonun flaş transferleri Weghorst ve Muleka da beklentilere çok kısa sürede cevap verdiler. Önemli oyuncular, önemli golcüler. Bunun üzerinde şüpheye zaman tanımadılar.

Beşiktaş'ın İlk Golü Bulduktan Sonraki Oyun Coşkusu Alkışlamaya Değer

İsteyen bir takım dün akşam sahadaydı. Birbirine inanmış, güvenen ve oyun sistemine sadık bir görüntü vardı. Bunu çok önemsiyorum. Hangi sistemi oynarsanız oynayın, içerisine oyuncu yüreğini koymazsa o sistem askıda kalır. Fatih Karagümrük maça farklı düşüncelerle çıkmış olabilir ama Beşiktaş bu oyuncu grubu ile kendi iradesinin esas ve mutlak olduğunu o kadar erken ortaya koydu ki, rakibinin buna uymaktan başka bir şansı da kalmadı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki