Ortam Daha Fazla Sertleşecek!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulunda eski başka Fikret Orman'ın açıklamalarına sert yanıtlar verdi. Ali Ece, bu açıklamaları canlı yayında değerlendirdi...
Haberin yayılanma tarihi:16 Şubat 2020, Pazar

Fikret Orman & Ahmet Nur Çebi & Erdal Torunoğulları Sorunsalı 

Beşiktaş'ta ortamın dahada sertleşeceğini dile getiren Ali Ece, 'Ortamın bu konuda dahada sertleşmesini bekliyorum. Beşiktaş'ta iyi gidişatın düşüşe doğru başlama miladı Fikret Orman ile Ahmet Nur Çebi arasındaki, daha doğrusu ikisinin arasındaki değil Ahmet Nur Çebi, Erdal Torunoğulları ve diğer başarıda mühim payı olan yöneticiler. O dönem hep beraber başarılılardı. Ama Fikret Orman başarılı bir yolda giderken yol arkadaşını değiştirmeyi tercih etti. Neden olduğunu uzun yıllar konuşacağız. Olayın tespiti bu.' yorumunu yaptı.

ÜYELİKLER AÇILMALI

Kulübün üye sayısının çoğaltılması gerektiğini belirten Ali Ece, 'Nacizane bir önerim var. Feda sezonunda yıllardır Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve diğer yöneticiler uyumlu şekilde eş güdümlü çalışırken, en doğru proje Beşiktaş'ın üye sayısının çoğaltılmasıydı. Nedense o durdu. Ben anlamış değilim. Ve çoğu insan üye olmak isterken, paraları yatırmalarına rağmen onların üyelikleri geçersiz gözüküyor. Buradan sesleniyorum: Üyelikleri açın, Atletico Madrid gibi yapın. ' dedi.

Ntv

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki