'OTURAN KALKMIYOR!'

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:24 Temmuz 2023, Pazartesi

BU ÜLKENİN KADERİ;

Siyaseti, sporu hep aynı. Al Ahmet Nur ÇEBİ’yi, vur Kemal KILIÇDAROĞLU’na. Koltuğa yapışan, elinden geldiğince kalmak derdinde.

ADAMA SORARLAR!

* Ne verdin, hangi sözünü tuttun da halen kalmak istiyorsun Ahmet Başkan?

* Hani BEŞİKTAŞ’ın 1 kuruşunu bile yedirmeyecektin, sahip çıkacaktın? Al sana Kabataş vakfı. Beşiktaş’ın hakkına çatır/çatır giriyor. Yüzmilyonlarca TL cirodan 1 KURUŞ bile yedi senedir koklatmıyor.

* Fikret ORMAN’dan hesap soracaktınız? Artık herkes biliyor ki seni, geçmişin kirli mazisine çekeceği için eski başkanına saati bile soramazsın Ahmet bey!

BİTMEZ…

- Beşiktaş Başkanı, ne olduğu belli olmayan firmalarla Meyhanede sponsorluk görüşmesine gider.

- Bir yönetici alt yapıyı kafasına göre özelleştirip, kendine şirket yapar. Türlü rezaletlere çıkıp tek kelime açıklama yap(A)maz. 

- Başta 2. Başkan olmak üzere, mevcut yönetim tüm kurullar ve hatta üyeler ile sürekli kavga eder.

- Euro gücü ile As Başkan olarak atanan 30’lu yaşlarda bir acemi, sıvı fazlalığından 3’ün 1’i diye Tweet atar. “Kongre Üyesi Olmayanı” BEŞİKTAŞLI’dan Saymaz. Kafasına göre eleştirmekten men eder.

- Çıkmış bir de yedek yönetici (Umut Şenol) kripto para projesinin altını yakmaya çalışır. Neden? Hadi aç, yap bakalım. İktidar sensin. Dün nasıl sonuna kadar mücadele ettiysek, yarın yine ederiz SN. Kripto para şirketi profesyoneli!

YAZININ BU BÖLÜMÜNE DİKKAT(!)

Başkan ÇEBİ, yalnızca BJK idaresinde ipin ucunu kaçırmış DEĞİL. İş, özel ve sağlık sorunları açısından da sorunlu zamanlar geçiriyor. Kısacası “BEŞİKTAŞ’ı Bırakmalı” diye ısrarla yazmamın sebebi muhalefet ve/veya karşısında olmamdan öte, altı dolu birçok sebep içerdiğindendir.

İnsani olarak kendisine tüm sorunlarından arınmış bir hayat dilerim. Ancak bu konulara hakim olanlar bırakın BEŞİKTAŞ’ı yönetmesine müsaade etmeyi, Başkan Ahmet Nur ÇEBİ’yi kullanmanın peşine düştüler ve maalesef başarılı da oluyorlar. (Sözde En Yakınındakiler)

Detayları yazıp yazmama, gündeme getirip getirmeme konusunda kararsızım. Ancak yadsınamaz bir gerçek var ki olan BEŞİKTAŞ’a oluyor. Asırlık kulübü iş bilmezlik ve beceriksizlikleri ile ‘Dönülmez Bir Yola’ doğru sürükleyenler olması gerekeni uzatmak için türlü yollara başvuruyorlarsa, bizlere de bu zihniyetle gerektiği gibi mücadele etmek düşer. Neticede her oturup, kalmak isteyene de sabretmek zorunda değiliz.

(Şimdilik) Hak Edene Saygılarımla
            Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki