''SADECE BEŞİKTAŞ RUHUYLA!''

Vodafone Park ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan DALTABAN, taraftarlarımızın, derneklerimizin ve stadyumumuzun nasıl bir etkileşim içinde olduğunu dergimize anlattı...
Haberin yayılanma tarihi:11 Mart 2021, Perşembe

Daltaban’ın pandemi döneminin zorluklarına meydan okuyan çabalara nelerin ekleneceğini de paylaştığı röportajın bazı bölümleri şöyle:

“Stadyumlar taraftarların takım ile buluştuğu şenlik alanlarıdır, içindeki taraftarla ruh kazanır. Bizler de o tribünlerdeydik. Dernekler vasıtasıyla camianın içinde olmak, stadyumun yönetimi sorumluluğuyla daha kolay çözümlere ulaşmamızı sağlıyor. Hem taraftarların hem camianın ruhunu, beklentilerini bilmenin faydalarını görüyoruz. Futbol takımımızla görüşmelerimizde Omuz Omuza projesinin maçların seyircisiz oynanmasından kaynaklanan motivasyonsuzluğu kısmen telafi ettiğini, oyuncularımızın kendilerini yalnız hissetmediklerini öğrendiğimizde çok mutlu olduk.”

'TOPLANTILARIN OLMAZSA OLMAZI AÇIK KÜRSÜ'

“Derneklerimiz Beşiktaş menfaatlerini koruyup kollamak, camiayla bütünleşmek adına en büyük güçlerimizden biri. Dernek başkanları ve yönetim kurullarıyla görüşmelerimiz sayesinde hem onların sorunlarını dinleme hem de kulüp olarak bizlerin beklentilerini dile getirme imkanımız oluyor. Her toplantıda mutlaka açık kürsü yaparak onların soracağı bütün sorulara cevap verme imkanı bulmuş oluyorum.”

''EN ÖNEMLİ SİLAH TARAFTAR''

“Beşiktaş Vodafone Park stadyumu, bizim evimiz ama sonuçta sadece bir yapı; içinde taraftarı ve takımının buluştuğu anlar orayı kutsal hale getirmekte. Beşiktaş tribünleri, her zaman rakiplerinin imrenerek baktığı, besteleriyle, tribün coşkusuyla takımını ateşleyen en önemli silahtır. Hayalimde, Beşiktaş menfaatleri adına birbirine kenetlenmiş ve ‘biz’ olmayı başarabilmiş bir camia; pahalı ve popülist transferlerden daha çok öz kaynak düzenine inanan, yetenekli ve genç oyuncularına sabır gösteren, günlük başarılar kadar Beşiktaş’ın geleceğini de düşünen, mali yapı analizlerini önemseyen kurumsal bir yapı var.”

Bjk.com

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki