SADETTİN TANTAN 'AHMET NUR ÇEBİ NEDEN DÜĞMEYE BASMIYOR?'

BJK Divan Kurulu Üyesi ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin TANTAN, Duyduk Mu &Medya Kartalı’na çok önemli açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:08 Kasım 2020, Pazar

Röportaj / Hakan ÖNCÜL

‘BEŞİKTAŞ TAKIM OLMAKTAN ÇOK UZAK’

Futbol takımının çok şey kaybettiğini görüyoruz. Takım olmaktan çok uzak. Kendi öz evlatlarımız dururken ve büyük borç yükü varken, neden bu kadar yabancı oyuncu alınıyor. Sergen hocanın yapacak bir şeyi yok. Anlayamadığım, dışardan oyuncuları satmak için oynatıyor. Başka bir izahı olduğunu düşünmüyorum.  

‘BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ NEDEN DÜĞMEYE BASMIYOR?’

Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu, büyük borç batağının altına girdi. Süratle yapılması gerekenler varken neden, harekete geçilmedi? Eski yönetimin usulsüzlükleri kamuoyuna yansımış ve taraftar ‘Hesap Sorularak’ gerekirse yargılanmalarını talep etmesine rağmen bu konuda düğmeye basılmadı?

‘KİRLİ OLAN KİMSE YARGILANSIN’

Kulüplerin kimliğini kullanarak ve çıkar amaçlı kullanan idarecilerin, muhakkak yargılanması gerekiyor. Bazı kulüp başkan ve üyeleri bir kısmı, geri almaksızın kaynak arttırıyor. Bir kısmı ise kulüplerden zenginleyip, marka haline geliyor.  Zamanla da bu kirli insanlar gerek siyaset, gerek bürokrasi, gerekse ticarette etkin hale geliyorlar. Buda siyaset nasıl kirlenmişse, sporda da kirli ve kimliksiz yapılar egemenliğini devam ettirmek için her türlü yola başvurmasına neden oluyor.

DUYDUK MU? / Özel Haber

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki