'SERGEN HOCAYI HEDEF GÖSTERMEZSİNİZ!'

ASpor yorumcusu Erman Toroğlu, Jaap Uilenberg'e tepki gösterdi ve 'Senin Türkiye'de hakemlerini eğitmen için getirdiğin adam Sergen Yalçın'ı hedef gösteriyor. Hedef göstermezsin!" dedi...
Haberin yayılanma tarihi:06 Eylül 2021, Pazartesi

İŞTE ERMAN TOROĞLU'NUN AÇIKLAMALARI;

Senin Türkiye'de hakemleri eğitmen için getirdiğin adam Sergen Yalçın'ı hedef gösteriyor. Sergen Yalçın'ı hedef gösteremezsin. Diğerleri de yapıyor. Yapan teknik adamlar de. Bir tek Sergen Yalçın dersen hakemler vazife çıkarır. Senin hakemini böyle bir adam nasıl eğitir? Adam topu bilmiyor. Sergen Yalçın'ı hedef gösteremezsin. Beşiktaş Teknik Direktörü olduğu için değil. Teknik adamlar bunu yapmasın diye. En az 10 tane yapan adam var. Diğer teknik direktörleri söyleyemiyorsan Sergen Yalçın'ı da hedef gösteremezsin.

'GİTSİN ALMANYA'DA KONUŞSSUN!'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de Uilenberg hakkında Divan Kurulu'nda, ""Geçenlerde Uilenberg isimli bir danışman, Sergen Yalçın'ın el hareketleriyle mesaj vermeye çalışmış. Gitsin Almanya'da konuşsun bakayım böyle isim vererek. MHK'yi göreve çağırıyorum. Beşiktaş'ın hocasını gündeme getirerek eleştiri yapamazsın. Art niyet arıyorum." ifadelerini kullandı. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki